Z wiekiem większość mężczyzn zauważa, że niegdyś bujna czupryna staje się coraz rzadsza. W przypadku nadmierne łysiejących mężczyzn przeważnie ma to podłoże hormonalne. Przerzedzenia najczęściej koncentrują się nad czołem (powstają wówczas charakterystyczne zakola) oraz na czubku głowy. W takim przypadku mamy do czynienia z „gniazdkiem”. Niestety, reklamowane w telewizji i polecane przez lekarzy czy fryzjerów kuracje rzadko przynoszą spodziewany efekt. Łysina u mężczyzn nie musi już spędzać snu z powiek. Nie trać pieniędzy na drogie suplementy, kosmetyki czy inwazyjne zabiegi wykonywane przez lekarzy specjalizujących się w medycynie estetycznej. Prostszym, mniej kosztownym i pewnym sposobem na odzyskanie zadowolenia ze swojego odbicia w lustrze jest maskowanie łysiny przy pomocy nowoczesnych akcesoriów – systemów włosów.

Nowoczesne tupety oraz systemy włosów – lekkie, niewidoczne uzupełnienie łysiny

Łysina u mężczyzn - jak z nią walczyć?System włosów określić można super nowoczesną okrojoną peruką na zamówienie, która przykryje łysinę u mężczyzn. W odróżnieniu od niej, takiego nowoczesnego tupet nie zakłada się na całą głowę łysiejącego mężczyzny, ale jedynie na jej centralną część lub miejsce braku owłosienia. Składa się on z dwóch głównych części: bazy/osnowy oraz przymocowanych do niej włosów. Producenci wysokiej jakości systemów włosów tkają je precyzyjnie z włosów pochodzenia naturalnego. Starannie przygotowane włosy są miękkie, lśniące, odporne na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Można poddawać je zabiegom stylizacyjnym – kręcić, prostować, modelować. Pamiętaj o tym, że system uzupełnień stanowi uzupełnienie fryzury, dlatego kolor, struktura i gęstość dodatkowych włosów muszą idealnie współgrać z kosmykami wyrastającymi z głowy. W profesjonalnych salonach łysiejący mężczyzna znajdzie szeroki wybór modeli, więc dobranie idealnych przyklejanych włosów nie będzie stanowiło problemu.

Założenie takiego super nowoczesnego „tupetu” jest proste i zajmuje chwilę. Większość modeli wyposażonych jest w spinki clip in, umożliwiające przyczepienie nowej fryzury do swoich własnych kosmyków, lub też mocowanie stałe za pomocą taśm oraz kleju. Ich kolor i umiejscowienie są dobrane w taki sposób, aby mocowanie było dyskretne. Dzięki temu wpięcie systemu we własne włosy jest bezpiecznym dla rozwiązaniem skóry głowy i pasm.

Włókna keratynowe – metamorfoza we własnej łazience

Włókna keratynowe spełnią oczekiwania osób szukających pewnego, taniego sposobu na zagęszczenie fryzury. Innowacyjny produkt to nic innego, jak cienkie, lekkie niteczki wykonane z keratyny – substancji będącej naturalnym budulcem włosa. Aby błyskawicznie poprawić swój wygląd, wystarczy wysypać niteczki w miejsca wymagające poprawy. Włókna na głowę, np. LionsHair, przyczepią się do pasm i wyraźnie zagęszczają objętość włosów.  Włókna po nałożeniu dają naturalny efekt i utrzymują się do pierwszego mycia. Dzięki odpowiedniemu naładowaniu elektrostatycznemu włókna nie opadają na skórę głowy i maskują łysinę na skórze głowy u mężczyzn. Możesz mieć pewność, że nowej fryzury nie naruszy wiatr ani opady deszczu.Łysina u mężczyzn

Call Now Button