Tupety na wypadające włosy

Brun_1820
Tupet

Tupet to produkt przeznaczony dla osób borykających się z problemami z włosami, jak np. łysienie, przerzedzające się włosy, tworzenie się zakoli czy nadmierne wypadanie pasm. Czasem dzieje się tak na skutek wieku, nieodpowiedniej pielęgnacji lub z racji skłonności genetycznych. Wówczas warto zainteresować się nieinwazyjną metodą na uzupełnienie niechcianego ubytku, a która może w rewolucyjny sposób odmienić nasze samopoczucie i poprawić komfort życia. Tupet naturalny lub syntetyczny może być szybkim rozwiązaniem kłopotów z włosami, niezależnie od tego, jaka jest etiologia problemu.

Gdzie kupić tupety z naturalnych włosów?

Firma HairAgain to jedna z najbardziej znanych marek na polskim rynku trychologicznym. W naszej ofercie posiadamy różnorodne sposoby na maskowanie ubytków i zaprzestanie wypadania włosów. Stawiamy na jakościowe wyroby dostosowane do najnowszych trychologicznych trendów. Tupety z naturalnych włosów to jeden z najważniejszych elementów w naszym asortymencie. Specjalizujemy się w dostarczaniu tupetów z włosa naturalnego, ale w ofercie mamy także produkty syntetyczne. Bogaty asortyment produktów jest dostępny w sieci sklepów stacjonarnych, rozsianej po największych miastach w kraju. Adresy poszczególnych punktów sprzedaży są dostępne na naszej stronie www.hairagain.com.pl . W doborze odpowiedniego tupetu pomoże nasz przeszkolony personel, który zawsze służy radą i pomocą.

Tupety włosy naturalne i syntetyki – podobieństwa i różnice

Tupety włosy naturalne
Tupety włosy naturalne

Nasze tupety naturalne są tworzone z ogromną starannością i z najwyższej jakości włosów. Są to przede wszystkim włosy słowiańskie, europejskie i indyjskie. Największą popularnością cieszą się te pierwsze ze względu na fakt, że są naturalnie miękkie, lżejsze, mniej puszące się i trwalsze od innych typów włosów, a do tego są łatwiejsze w koloryzacji.

Natomiast tupety syntetyczne, mimo że mogą kojarzyć się z gorszymi produktami w stosunku do naturalnych, to obecnie są wytwarzane w taki sposób, że często na pierwszy rzut oka nie widać różnicy między nimi. Włosy syntetyczne są dobierane tak, aby wyglądały naturalnie i nie miały charakterystycznego dla sztucznych włosów połysku. Należy pamiętać, że, w przeciwieństwie do tupetów z włosa naturalnego, nie można ich farbować i traktować wysokimi temperaturami. Ich pielęgnacja opiera się głównie na umyciu, zaaplikowaniu odżywki/balsamu i pozostawieniu do samoistnego wyschnięcia.

Mocowania tupetów

O funkcjonalności tupetu decydują nie tylko jego pasma, ale także baza i mocowanie. Warto wziąć te zmienne pod uwagę, aby móc cieszyć się najwyższym komfortem noszenia tupetu. Tupety damskie i męskie pozwalają na zastosowanie różnych mocowań. Zwykle są to taśmy, klipsy lub klej. Specyfika każdego mocowanie jest nieco inna, a różnice między nimi najlepiej wyjaśni nasz doradca podczas wizyty w salonie firmowy HairAgain. W przypadku tupetów damskich częstym rozwiązaniem są klipsy zwłaszcza wtedy, gdy mamy zamiar jedynie zagęścić lub przedłużyć fryzurę. Klipsy to szybka metoda aplikacji i jest bezpieczna dla struktury prawdziwych włosów. Dopięte włosy naturalnie integrują się z całością fryzury.

Pielęgnacja ma znaczenie. Jak dbać o tupet naturalny i syntetyczny?

Należy pamiętać, aby odpowiednio dbać o tupet czy to naturalny czy syntetyczny. W tym celu posłużą specjalistyczne kosmetyki, które także są dostępne w naszych salonach z perukami oraz na stronie internetowej. Używanie produktów ściśle przeznaczonych do pielęgnacji tupetów daje gwarancję na przedłużenie ich żywotności i możliwość noszenia przez dłuższy czas. Warto zadbać o tę kwestię, by móc cieszyć się trwałością zakupionego wyrobu.

Tupety włosy naturalne w sieci HairAgain

W naszych sklepach są dostępne tupety w kilku wzorach i kolorach oraz długościach, jasne i ciemne blondy, odcienie brązu, a także ciemne i czarne. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie, dopasowując wybrany tupet naturalny bądź syntetyczny do swoich własnych włosów.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług firmy HairAgain, której doradcy z przyjemnością pomogą Państwu w doborze wymarzonego tupetu z włosów naturalnych lub syntetycznych. Imponujący asortyment rozwiązań maskujących ubytki na głowie w połączeniu z wiedzą i praktycznym doświadczeniem naszych doradców to kluczowe wyróżniki HairAgain na tle konkurencji. Zaufały nam już tysiące klientów, którzy dzięki dobrze dobranym perukom, systemom uzupełnień czy właśnie tupetom odzyskały piękne włosy i wiarę we własny wizerunek.

Sprawdź także nasze strony, gdzie dowiesz się o tupetach zdecydowanie więcej: tupet damski a także tupet męski

tupet naturalny
Tupet naturalny
Call Now Button