Tupety

Brun_1820 Tupety to produkty przeznaczone dla wszystkich, którzy borykają się z problemami z włosami, jak np. łysienie, przerzedzające się włosy, tworzenie się zakoli czy nadmierne wypadanie. Czasem dzieje się tak na skutek wieku, nieodpowiedniej pielęgnacji lub z powodów genetycznych. Wówczas warto zainteresować się nieinwazyjną metodą na uzupełnienie niechcianego ubytku, a która może w rewolucyjny sposób odmienić nasze samopoczucie i poprawić komfort życia. Zakup tupetu to szybki sposób na przedłużenie i zagęszczenie włosów.

Firma HairAgain spieszy dla Państwa z pomocą. Specjalizujemy się w dostarczaniu tupetów z włosia naturalnego oraz syntetycznego. Nasze sklepy zostały zaopatrzone w bogaty asortyment produktów, które czekają na Państwa w kilku miastach Polski oraz w Warszawie. Adresy poszczególnych punktów są dostępne na naszej stronie www.hairagain.com.pl . W doborze odpowiedniego tupetu pomoże nasz przeszkolony personel, który zawsze służy radą i pomocą.

tupet_hair-hero_03 Nasze tupety naturalne są tworzone z ogromną starannością i z najwyższej jakości włosów. Są to przede wszystkim włosy słowiańskie, europejskie i indyjskie. Największą popularnością cieszą się te pierwsze ze względu na fakt, że są naturalnie miękkie, lżejsze, mniej puszące się i trwalsze od innych typów włosów, a ich koloryzacja jest łatwiejsza w wykonaniu.

Natomiast tupety syntetyczne, mimo że mogą kojarzyć się z gorszymi produktami w stosunku do naturalnych, to obecnie są wytwarzane w taki sposób, że często na pierwszy rzut oka nie widać różnicy między nimi. Włosy syntetyczne są dobierane tak, aby wyglądały naturalnie i nie miały charakterystycznego dla sztucznych włosów połysku. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do tupetów z włosia naturalnego nie można ich farbować i traktować wysokimi temperaturami. Ich pielęgnacja opiera się głównie na umyciu, zaaplikowaniu odżywki/balsamu i pozostawieniu do samoistnego wyschnięcia.

Tupety damskie i męskie pozwalają na zastosowanie różnych mocowań. Zwykle są to taśmy, klipsy lub klej. W przypadku tupetów damskich częstym rozwiązaniem są klipsy zwłaszcza wtedy, gdy mamy zamiar jedynie zagęścić lub przedłużyć swoje włosy. Klipsy to szybka metoda aplikacji i jest bezpieczna dla struktury prawdziwych włosów. Dopięte włosy naturalnie integrują się z całością fryzury.

Należy pamiętać, aby odpowiednio dbać o tupet czy to naturalny, czy syntetyczny. W tym celu posłużą specjalistyczne kosmetyki, które także są dostępne w naszych salonach z perukami oraz na stronie internetowej. Używanie produktów ściśle przeznaczonych do pielęgnacji tupetów daje gwarancję na przedłużenie ich żywotności i możliwość noszenia przez dłuższy czas. Warto zadbać o tę kwestię, by móc cieszyć się trwałością zakupionego wyrobu.

W naszych sklepach są dostępne tupety w kilku wzorach i kolorach oraz długościach, jasne i ciemne blondy, odcienie brązu, a także ciemne i czarne. Dzięki tak zróżnicowanej ofercie każdy klient znajdzie coś dla siebie wedle potrzeb, dopasowując wybrany tupet naturalny bądź syntetyczny do swoich własnych włosów.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług firmy HairAgain, która z przyjemnością pomoże Państwu w doborze wymarzonego tupetu z włosów naturalnych lub syntetycznych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

tupet_enzo-II_b50_01