Mocowanie

Mocowanie systemu włosów

Najczęściej używanymi materiałami mocującymi uzupełnienia są klipsy, taśmy oraz kleje. Nasz sklep z produktami do mocowania włosów znajdziesz tutaj: https://www.hairagain.com.pl/sklep/mocowanie/

Klipsy do mocowania włosów

Klipsy do włosów stosuje się zazwyczaj do mocowania systemów damskich. Ich zastosowanie eliminuje konieczność golenia miejsca mocowania, a ta procedura jest niezbędna podczas mocowania systemu włosów za pomocą taśm oraz kleju. Niezaprzeczalnym plusem tego rozwiązania jest jego wysoka trwałość, a także fakt, że fryzurę można poprawić praktycznie w każdej chwili. Klipsy do mocowania włosów są w pierwszej kolejności rekomendowane osobom, które mają na celu przedłużenie lub zagęszczenie czupryny. Sprawdzają się najlepiej u pań, ponieważ klipsy mocuje się do posiadanych włosów. Kobiety mają zwykle bardziej gęste włosy od mężczyzn, dlatego właśnie w ich przypadku łatwiej jest zamontować dodatkowe pasma za pomocą klipsów. Na rynku jest dostępnych kilka typów klipsów – w różnych kształtach i rozmiarach. Różne rodzaje łączeń znajdziesz w sklepie internetowym HairAgain. Który klips do włosów będzie najlepszy w twoim przypadku? O to już warto zapytać doradcę w salonie stacjonarnym, który pomoże dobrać klipsy do specyfiki włosów klienta. Jakościowy klips do włosów to taki, który pracuje cicho i bezproblemowo, a jednocześnie daje pełną gwarancję tego, że dopinka, tupet lub peruka będą na swoim miejscu przez wiele godzin.

klipsy do mocowania systemu włosów
klipsy do mocowania systemu włosów
klips do mocowania włosów
klips do mocowania włosów
klips do systemu włosów
klips do systemu włosów


Taśmy do włosów

Do mocowania używa się również taśm dwustronnych. Produkowane są one w sterylnych warunkach i nie wywołują alergii. Taśmy mają różne stopnie wytrzymałości i dostępne są w kilku wariantach. Klient ma do wyboru taśmy do mocowania włosów dostępne w rolkach oraz w plastrach – są one profilowane w taki sposób, aby pasowały do najpopularniejszych uzupełnień. Na jak długo wystarcza taśma? Uzupełnienie tak przymocowane nosi się zazwyczaj nie dłużej niż miesiąc, jednakże wiele osób używa systemów przez jeden lub maksymalnie kilka dni po ich przymocowaniu taśmą. To, jak długo będzie się trzymać uzupełnienie, zależy od taśmy do włosów – na rynku są dostępne takie, które trzymają 5 dni lub nawet kilka tygodni. Wszystko zależy więc od preferencji klienta. Niezależnie od tego, jak długo będziesz nosić swoją perukę, tupet czy system uzupełnień, masz pewność, że stawiając na taśmy nie będziesz co wieczór musiał poprawiać swojej fryzury. Włosy na taśmy przymocowuje się na ogoloną i umytą głowę, co przez niektóre osoby może być interpretowane jako mankament tego rozwiązania. Klient może samodzielnie zakładać perukę lub tupet montowany za pomocą taśmy do mocowania włosów. W tym celu przydatna będzie głowa do osadzania peruki/tupetu/systemu uzupełnień oraz wybrane taśmy. Oba akcesoria są dostępne w sklepie internetowym HairAgain. Najpierw małe kawałki taśmy do włosów przykleja się do uzupełnienia (np. peruki, tupetu). Dopiero później dorywa się papier zabezpieczający ze wszystkich kawałków, a następnie całość zakłada się na głowę. Potem można ułożyć fryzurę przed lustrem. W tej czynności ważna jest nie tylko uważność i precyzja, ale także dbałość o higienę i niedotykanie elementów klejących. Warto pamiętać o tym, że taśma dwustronna do przyklejania włosów jest lekka i cienka, przez co łączenia są niewidoczne gołym okiem. Jednocześnie taśmy do mocowania włosów są przebadane dermatologicznie, dzięki czemu nie powodują podrażnień, nawet wrażliwej skóry głowy. Taśma nie pozostawia kleju na bazie, jest wodoodporna i nie zmienia swojej konsystencji wraz z upływem czasu. Taśma nie niszczy delikatnych pasm uzupełnienia, a włosy na taśmy można nakładać wielokrotnie.

taśmy do mocowania systemu włosów
taśmy do włosów
taśma do włosów
taśma do włosów
odpowiednia taśma do włosów
odpowiednia taśma do włosów
taśma do mocowania włosów
taśma do mocowania włosów


Klej do włosów

Trzecim ze sposobów mocowania uzupełnienia jest klej do włosów. W branży trychologicznej najczęściej stosuje się dwa rodzaje kleju: roztworowe i na bazie wody. Bez względu na to, który klej zostanie zastosowany do wykonania łączenia, pamiętać należy, że przed przyklejeniem uzupełnienia musi on w pełni zaschnąć. Kleje na bazie wody stają się przezroczyste po wyschnięciu, natomiast w przypadku klejów roztworowych rekomenduje się dodatkowo użycie suszarki. Istotna jest również ilość zastosowanego kleju. Niezależnie od użytego typu spoiwa, zalecane jest nakładanie kilku cienkich warstw substancji, nie natomiast grubych. Aby nałożyć włosy na klej, jest potrzebne ogolenie i wyczyszczenie powierzchni skóry głowy, do które będzie przyklejane uzupełnienie. Klej do włosów nakłada się zarówno na doczepiany fragment czupryny (np. tupet lub system uzupełnień), jak i na skórę głowy. Czynność ta wymaga precyzji i wprawy, którą można nabyć już po kilku przyklejeniach. Kleje dostępne w sklepie HairAgain są przygotowane z najwyższej jakości komponentów, dzięki czemu nie podrażniają skóry głowy i nie są szkodliwe dla oryginalnych włosów. Kleje do włosów zapewniają różną wytrzymałość. W zależności od wybranego produktu, włosy na klej wytrzymują od 1 do 6 tygodni. Kupując klej do włosów warto zwrócić uwagę na jego bezwonność, wodoodporność i przezroczystość po zaschnięciu.

klej do mocowania włosów
klej do włosów
przygotowanie kleju do włosów
przygotowanie kleju do włosów
Call Now Button