Gęstość

Jednym z istotniejszych aspektów wybieranego systemu jest gęstość włosów. Ma ona niezwykle duży wpływ na wygląd uzupełnienia. Zbyt mała gęstość może sprawić, że nie będziesz zadowolony z dokonanego wyboru, natomiast zbyt duża będzie wyglądała nienaturalnie.

W ramach naszej oferty gęstość ustalana jest procentowo, począwszy od 70% do 200%.

70%

Gęstość 70%

Niska gęstość włosów dla bardzo delikatnych, cienkich osnów (np. w pełni siatkowych). Używana przede wszystkim w lekkich fryzurach męskich.

100%

Gęstość 100%
Gęstość niemalże naturalna, idealnie wpasowująca się w charakterystykę baz o średniej grubości (np. wykonanych z pojedynczej warstwy poliuretanu). Bardzo często stosowana w systemach męskich i dziecięcych.

130%

Gęstość 130%

Średnia, najpopularniejsza gęstość z możliwością zastosowania w średnich jak i grubych osnowach (np. wykonanych z pojedynczej lub podwójnej warstwy poliuretanu). Stosowana w dosyć gęstych fryzurach męskich oraz klasycznych systemach damskich. Najczęściej wybierana przez kobiety.


160%

Gęstość 160%
Gęstość duża, idealna do baz klasycznych

180%

Gęstość 180%

Gęstość bardzo duża, stosowana przede wszystkim celem tworzenia fryzur niezwykłych i widowiskowych

Warto pamiętać, że zastosowana gęstość włosia może różnić się w określonych miejscach systemu. Nasi eksperci mogą przykładowo zastosować z przodu i po bokach mniejszą gęstość, natomiast zwiększyć ją na szczycie głowy, by dostosować ją do włosów naturalnie słabych lub cienkich. Wzornik gęstości wysyłany jest razem z Pakietem Startowym. Szczegółowe informacje odnośnie doboru gęstości znaleźć można także w naszym poradniku Baza Wiedzy.
Call Now Button