System uzupełnień włosów Gdańsk, innowacyjny sposób na łysienie

Pojawienie się łysienia może wynikać z obecności wielu czynników. Zła dieta, papierosy, alkohol, nieodpowiednia pielęgnacja i urazy skóry głowy, choroby współtowarzyszące, skłonności genetyczne, zaburzenia gospodarki hormonalnej, intensywna terapia (np. leczenie nowotworu – chemioterapia) czy przewlekły stres to tylko niektóre zjawiska wpływające negatywnie na kondycje włosów. Zatem to nic dziwnego, że tak szeroka grupa czynników powodujących łysienie nie ułatwia znalezienia jednego, uniwersalnego leku do zwalczania . Pomimo współczesnego, nieustannego postępu w medycynie, wciąż nie udało nam się stworzyć dobrego rozwiązania dla tego problemu. W odwodzie mamy suplementy diety i dermokosmetyki, jednak ich skuteczność jest raczej wątpliwa. Osoby zmagające się z ubytkami na głowie mogą również sięgnąć po przeszczep włosów, jednak ten zabieg medyczny jest, obiektywnie patrząc, kosztowny i wiąże się z długą listą przeciwwskazań. W efekcie wiele osób sięga po sprawdzone w bojach, znane od lat, peruki. Nie wszyscy zainteresowani zdają sobie sprawę, że peruki to nie ostatnie słowo w arsenale specjalistów związanych z owłosieniem głowy.

W profesjonalnych, markowych sklepach od niedawna możemy znaleźć również systemy uzupełnień włosów. To produkty, które łączą w sobie zalety peruk i chirurgicznego przeszczepu. System włosów to innowacyjna peruka, która jest przygotowywana zgodnie z deklarowanymi preferencjami użytkownika. Jej zadanie to maskowanie ubytków i przerzedzeń, zarówno na całej głowie, jak i w wybranym obszarze dotkniętym łysieniem. Z racji tego, że system jest projektem zindywidualizowanym i wykonywanym bardzo drobiazgowo, na jego przygotowanie trzeba będzie poczekać nawet 4 miesiące. Cierpliwość popłaca, bo w rezultacie dostaniesz produkt szyty na miarę Twoich potrzeb.

System włosów: stacjonarnie lub przez Internet

Jedną z pierwszych firm, które wprowadzały systemy uzupełnień włosów na polski rynek jest Hair Again. Hair Again oferuje możliwość zakupu omawianego systemu włosów bez konieczności wychodzenia z domu. Można na spokojnie zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi informacjami na ten temat. Zakupy online gwarantują również pełną dyskrecję, możliwość podjęcia decyzji i złożenia zamówienia w najbardziej sprzyjającym momencie. Proces zamawiania systemu przez stronę internetową może wydawać się nieco przytłaczający, ponieważ klient ma do wyboru szereg elementów, od których będzie zależał ostateczny wygląd produktu. Z drugiej strony warto poświęcić na to nieco więcej czasu, ponieważ atrakcyjny wygląd uzupełnienia wpłynie pozytywnie na zadowolenie użytkownika.

Przede wszystkim trzeba wybrać konkretny typ włosów oraz ich wygląd: długość, gęstość, skręt i kolor. Hair Again proponuje do wyboru włosy chińskie, indyjskie, mongolskie, europejskie lub słowiańskie. W naszych realiach największym zainteresowaniem cieszą się te ostatnie, gdyż zwykle występują w najbardziej popularnych odcieniach w naszej części kontynentu (ciemnych blondach i brązach). Włosy pochodzenia azjatyckiego lub śródziemnomorskiego są zwykle ciemniejsze. Zmiana ich barwy wymaga procesów dekoloryzacyjnych, które mogą poważnie naruszyć strukturę włosa oraz powodować mechacenie się i zwiększać łamliwość. Te procesy polegają na usunięciu naturalnych barwników włosów i nadaniu im pożądanej barwy. Same włosy to tylko początek projektowania systemu. Klient, który składa zamówienie online, musi także samodzielnie zdjąć miarę głowy. Pozostałe kroki to wskazanie sposobu mocowania do głowy oraz samej bazy.

Nasi specjaliści dobrze rozumieją, że części klientów może nie wystarczać samo czytanie o poszczególnych elementach uzupełnień i oglądanie ich zdjęć. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom tej grupy osób, Hair Again oferuje możliwość wypożyczenia lub zakupu zestawu startowego. Dzięki starterowi można samodzielnie przekonać się o cechach poszczególnych elementów składowych produktu, dotknąć ich. Jednocześnie warto nadmienić, że klienci mogą kupić system uzupełnień bezpośrednio w jednym ze sklepów stacjonarnych.

System włosów Gdańsk – gdzie kupić?

Marka Hair Again posiada sieć salonów stacjonarnych w największych miastach w Polsce. Na tej liście znajduje się m.in. punkt konsultacyjny Hair Again w Trójmieście, a dokładniej w Gdańsku, przy ul. Dębinki. Oprócz peruk, tupetów, turbanów, tresek, dopinek i sposobów na zagęszczenie włosów, można tam nabyć również system włosów Gdańsk. Wieloletnie doświadczenie i rosnące grono zadowolonych klientów to wizytówka gdańskiego salonu. Dla wielu mieszkańców Pomorza marka Hair Again to pierwsze skojarzenie w walce z łysieniem oraz przerzedzeniami na głowie. Specjaliści zatrudnieni w punkcie konsultacyjnym Hair Again chętnie podzielą się swoją wiedzą w trakcie składania zamówienia i zagwarantują pełną dyskrecję podczas wizyty.

System włosów Gdańsk

System włosów Gdańsk

Call Now Button