Włos

Gatunki włosa

Gatunki włosa - syntetyczny

Syntetyczny

W tej kategorii klient ma do wyboru klasyczny włos syntetyczny lub syntetyk Heat Resistance. Pierwszy z rodzajów włosa wykonany jest z najwyższej jakości włókna japońskiego – kanekalonu. Jego niezaprzeczalną zaletą jest fakt, iż nie traci koloru, łatwo poddaje się pielęgnacji oraz nie wymaga układania. Najczęściej używany jest on przy tworzeniu systemów o kolorze siwym lub szpakowatym. Jego minusem jest niska wytrzymałość, oraz niewielka odporność na wysokie temperatury, co niesie ze sobą brak możliwości modelowania i zmiany fryzury. Niemożliwa będzie zmiana koloru nawet w najmniejszym stopniu, a więc konieczne będzie w takiej sytuacji zamówienie nowego systemu . Należy także nadmienić, że dłuższe włosy tego typu dość szybko się mechacą.

Syntetyk Heat Resistance również nie traci koloru i jest łatwy w pielęgnacji, natomiast jego dodatkową zaletą jest fakt, iż jest on odporny na wysokie temperatury, dzięki czemu można go układać i modelować wedle własnego uznania.
Wybierz ten gatunek włosa


Gatunki włosa - chiński

Chiński

Opisywany typ włosa jest ciemny, gruby i prosty. Bardzo ciężko jest uzyskać w jego przypadku jasne odcienie, dlatego też zanim uda się osiągnąć potrzebny kolor, włosy poddawane są intensywnym procesom rozjaśniania. Po zakończeniu rzeczonej procedury powleka się je gorącym woskiem, by wyglądały zdrowo i naturalnie. Proces ten przyczynia się jednak do obniżenia jakości włosów chińskich, które szybko się mechacą i pękają. Polecamy je przede wszystkim klientom poszukującym tymczasowego uzupełnienia.
Wybierz ten gatunek włosa


Gatunki włosa - indyjski

Indyjski

Najpopularniejszy włos stosowany w systemach męskich! Jest on wysoce podobny do włosa chińskiego, charakteryzuje się jednakże niższą sztywnością i ma naturalną zdolność do falowania. Niestety jednak, również ten typ włosów poddać należy procesowi rozjaśniania, by uzyskać ich jasny odcień. Zabieg taki niszczy ich strukturę i osłabia je, co sprawia, że ich ogólna żywotność ulega znacznemu skróceniu. Pozbawione są blasku i szybko się kołtunią. Polecamy je przede wszystkim osobom preferującym fryzury krótkie oraz ciemne/średnie odcienie włosów.
Wybierz ten gatunek włosa


Gatunki włosa - mongolski

Mongolski

Włosy te są wysoce podobne do ich chińskich i indyjskich odpowiedników, jednakże proces rozjaśniania nie wpływa na nie tak negatywnie. Istnieje możliwość ich rozjaśniania do bardzo jasnych, wręcz platynowych kolorów.
Wybierz ten gatunek włosa


Gatunki włosa - europejski

Europejski

Włos charakterystyczny dla mieszkańców Europy Południowej, w szczególności – Włoch i Hiszpanii. Jego naturalne odcienie są dość ciemne, co sprawia, że aby możliwe było uzyskanie jasnych kolorów, niezbędne jest poddanie go zabiegom rozjaśniającym. Włosy te jednak nie są tak sztywne i proste jak włosy chińskie czy indyjskie, więc uzupełnienia z nich są zdecydowanie trwalsze jak również – milsze w dotyku.
Wybierz ten gatunek włosa


Gatunki włosa - słowiański

Słowiański

Najpopularniejszy włos stosowany w systemach damskich! Cieszy się on największym zainteresowaniem naszych klientek. Dzięki jego naturalnie jasnym odcieniom, włosa słowiańskiego nie trzeba poddawać procesowi dekoloryzacji. Utrzymują one więc swój naturalny kolor, wytrzymałość i pełnię blasku. Co więcej, systemy wykonane z tych włosów są bardzo trwałe. Cena włosów słowiańskich jest nieco wyższa, jednakże ich jakość jest nieporównywalnie lepsza niż ma to miejsce w przypadku pozostałych rodzajów włosów. Nadmienić należy jednak, że nie są one odpowiednie do krótkich fryzur (poniżej 10 cm).
Wybierz ten gatunek włosa

Call Now Button