Współpraca/Franczyza

Współpraca/Franczyza

Rokoko Hair Company / HairAgain jest największą firmą w Polsce specjalizującą się we wszelkiej maści systemach włosów / perukach – zarówno tych naturalnych jak i wykonanych z włókien syntetycznych. Dzięki zaangażowaniu swoich właścicieli oraz pracowników, niedługo po założeniu zmieniła się ona w dobrze prosperującą i cieszącą się zaufaniem klientów sieć oferującą systemy uzupełnień, akcesoria, jak również wyroby pielęgnacyjne oraz medyczne z najwyższej półki.

Nieprzerwana obecność na rodzimym rynku pozwoliła nam zdobyć niezbędne doświadczenie, prawdziwie wyspecjalizować się w sztuce perukarskiej, jak również zatrudnić wyłącznie najlepszych profesjonalistów doskonale zaznajomionych z najnowszymi trendami i potrafiących posłużyć klientowi fachową, rzeczową i wyczerpującą poradą. Stałe podnoszenie kwalifikacji, jak również regularne poszerzanie dostępnego asortymentu poskutkowało szybkim przekształceniem się jednego sklepu w całą sieć salonów, która to może poszczycić się współpracą z wyłącznie najlepszymi oraz sprawdzonymi markami. O wiele ważniejsze od zarobku jest dla nas zadowolenie klienta, bowiem doskonale zdajemy sobie sprawę, że to właśnie ono procentuje i pozwala na przestrzeni kolejnych lat sięgać coraz dalej oraz realizować coraz bardziej ambitne cele biznesowe.

Wszystkich potencjalnych partnerów zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z firmą Rokoko Hair Company / Hair Again informujemy, że warunki ustalane są za każdym razem w sposób indywidualny na podstawie zakresu produktów i usług jakie dany podmiot ma zamiar oferować konsumentom.
Zachęcamy do kontaktu w przypadku, gdy są Państwo przedstawicielami lub właścicielami salonów fryzjerskich, sklepów medycznych, klinik włosów. Z chęcią pomożemy Państwu zmaksymalizować generowane zyski, a także otworzyć działalność w modelu franszyzowym, który – jak wynika z naszego wieloletniego doświadczenia – doskonale sprawdza się na rodzimym rynku.

Co może Państwu zaproponować przedsiębiorstwo Rokoko Hair Company / HairAgain ? Spośród najistotniejszych korzyści wymienić należy: wsparcie ekspertów, pomoc w prowadzeniu działań marketingowych i promocyjnych, efektywne pozycjonowanie sklepu internetowego lub strony firmowej, możliwość oferowania usług i sprzedaży produktów pod znaną marką, korzystne zniżki, jak też możliwość uczestnictwa w opracowanym przez naszych ekspertów systemie poleceń.
Przedsiębiorców zainteresowanych ofertą zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy to udzielą szczegółowych informacji odnośnie możliwości współpracy.