Technologia systemów uzupełnień włosów to niesamowite rozwiązanie opracowane z myślą o problemach z owłosieniem na głowie. Systemowe uzupełnienia pomogą nie tylko w razie potrzeby zakrycia ubytków. Sprawdzą się też przy przedłużeniu rosnącej na głowie fryzury. Omawiane tu rozwiązanie oferuje więcej możliwości działania, niż klasyczne metody przedłużania pasm, np. dopinki. Ich potencjał jest ograniczony z uwagi na fakt, że nowe włosy są dołączane bezpośrednio do pukli, które rosną na głowie. W przeciwieństwie do starszych metod, system do przedłużania fryzury nie obciąża własnych pasm. Do tego prezentuje się bardzo naturalnie. W aspekcie wizualnym system przewyższa tradycyjne dopinki, taśmy albo pasemka. To zalecane rozwiązanie dla tych osób, którym natura poskąpiła niestety obfitego owłosienia i jednocześnie marzą o pięknej fryzurze. Masz krótkie, rzadkie i cienkie pasma? Koniecznie przeczytaj ten tekst do końca!

Jak wygląda przedłużanie za pomocą systemu włosów?

Przedłużanie włosów za pomocą systemu polega na doczepianiu fragmentów fryzury, czyli pasm o odpowiedniej długości i umieszczonych na tak zwanej bazie. Dlatego ten sposób daje świetne, a przede wszystkim bardzo naturalne efekty wizualne. Postronne osoby, a nawet bliscy absolutnie nie zorientują się, że fryzura została w jakikolwiek sposób poprawiona. Odpowiednio dobrane pasma do przedłużenia mogą harmonijnie komponować się z obecną fryzurą. Klient ma do wyboru włosy podzielone na kilka grup kolorystycznych i dostępne w różnych długościach. Bogactwo cech sprawi, że w zasadzie każdy będzie w stanie zamówić system idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Jakie włosy mogę wybrać do systemu uzupełnień?

System włosów do przedłużania włosów

Materiały wykorzystywane do produkcji uzupełnień włosów do przedłużania mogą mieć zróżnicowane pochodzenie. Mowa między innymi o włosach umieszczanych na bazie. Które w takim razie uzupełnienia wyglądają najlepiej i oferują najwięcej możliwości stylizowania fryzury? Najwięcej pożądanych cech mają przedłużenia wykonane z włosów naturalnych, czyli ściętych od innych ludzi. To włosy, które są zadbane i spełniają najwyższe standardy jakości. W związku z tym uzupełnienia naturalne mają wyższą cenę od systemów z włosami syntetycznymi. Te z kolei są produkowane z tworzyw sztucznych. Takie pasma raczej nie będą prezentować się równie okazale i wiarygodnie, co włosy naturalne. W tych kwestiach wiele zależy od jakości wykonania samych pukli i ich producenta. Warto dodać, że włosy syntetyczne dają znacznie mniejsze pole manewru, jeśli chodzi o modelowanie i trwałość uzupełnienia.

Który rodzaj włosów wybrać do uzupełnienia?

W takim razie który rodzaj włosów wybrać do swojego systemu uzupełnienia? Sporo w tej kwestii zależy od budżetu, którym dysponuje klient. Jeśli zainteresowana osoba dysponuje odpowiednimi środkami, zdecydowanie warto zainteresować się przedłużeniami wykonanymi z włosów naturalnych. A jak dowiedzieć się czy różnica jakości między dwoma tymi rodzajami uzupełnień jest warta swojej ceny? To jest bardzo dobre pytanie. Odpowiedzi można poszukać na dwa sposoby. Pierwszym jest zamówienie zestawu startowego. Taki pakiet można wypożyczyć lub kupić na własność. Zestaw zawiera próbki różnych typów włosów. W ten sposób można dotknąć kępek włosów dostępnych do wyboru. Takie pomacanie próbek pozwoli samodzielnie  się czy inwestycja we włosy naturalne jest tego warta. Druga metoda to wizyta w jednym z salonów stacjonarnych Hair Again, które znajdują się w największych miastach naszego kraju. Na miejscu znajdziesz merytoryczne porady porady ekspertów i bogaty wybór produktów związanych z włosami.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania, które dotykają przedłużania włosów za pomocą systemów, jesteśmy do Twojej dyspozycji! Możesz zadzwonić lub napisać, a chętni opowiemy Ci o technicznych aspektach tej metody oraz korzyściach, które użytkownicy czerpią z tego sposobu przedłużania swoich włosów.

Call Now Button