Hair Again

Formularz Kontaktowy

Twoja wiadomość

  • 1 + 59 =

Rozumiem że udostępnienie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne do wysłania wiadomości poprzez ten formularz kontaktowy. Oświadczam, iż zapoznałem(am) się z treścią obowiązku informacyjnego zamieszczonego poniżej.

Administratorem Twoich danych osobowych jest ROKOKO S.C. T. KIJANOWSKI D. KIJANOWSKA z siedzibą w Warszawie, ul. Zamoyskiego 43, 03-801 Warszawa. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu zakupów w tym sklepie internetowym oraz do korzystania z jego podstawowych funkcjonalności. Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane w innych celach, o ile wyrazisz odrębną zgodę na ich przetwarzanie. Twoje dane osobowe mogą być udostępniane innym odbiorcom danych takim jak: podmioty prowadzące działalność pocztową lub kurierską, podmioty prowadzące działalność płatniczą, podmioty współpracujące z nami przy obsłudze spraw księgowych, podatkowych, prawnych. Twoje dane osobowe będą przechowywane do momentu osiągnięcia celu, dla którego zostały zebrane, a także przez okres czasu przewidziany przepisami szczególnymi. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych, prawo do cofnięcia udzielonej zgody, a także prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego.

Potrzebujesz pomocy? Odwiedź naszą stacjonarną klinikę

Czujesz, że nie poradzisz sobie z samodzielnym pobraniem miary, wyborem bazy, pierwszym montażem i strzyżeniem we własnym zakresie? Chcesz być pod opieką profesjonalistów od początku do końca?
Serdecznie zapraszamy do naszej stacjonarnej Kliniki Włosa SecondHair. To miejsce, gdzie ceniąc dyskrecję i wysoką jakość, dołożymy wszelkich starań by skutecznie rozwiaząć problemy z włosami. Zatrudniając profesjonalistów doradzimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości odpowiadając na Państwa pytania z zakresu trychologii i niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosów. Zaczynając od konsultacji przez pełen wachlarz usług, w tym pobranie miary, montaż, strzyżenie zgodne z oczekiwaniami, po nawet do 12 miesięcy okresu gwarancyjnego - to tylko niektóre zalety współpracy z Kliniką Włosa SecondHair. Wybierając tą możliwość powierzysz swoje włosy w dobre ręce.

Skontaktuj się z nami