Projektowanie

Projektowanie włosów

Rozpocznij nowy etap w swoim życiu i zmień wygląd swojej fryzury już dziś! Zamów nasz zestaw startowy, wykonaj pomiar i złóż zamówienie. Wypełniając formularz krok po kroku będziesz mieć pewność, że nie został pominięty żaden istotny element zamówienia. Podane informacje pozwolą naszym ekspertom przygotować system włosów, który wyglądem nie będzie odbiegać od owłosienia naturalnego. Nie posiadasz odpowiedniej wiedzy ani doświadczenia w kwestii doboru systemów uzupełnień? Jeżeli podejmiesz współpracę z naszą firmą, nie będzie to w żadnym wypadku kwestia problematyczna. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy pomogą Ci podjąć właściwą decyzję! Po złożeniu zamówienia, skontaktują się oni z Tobą celem omówienia szczegółów zamówienia. Razem z Tobą przeanalizują oni szczegóły dotyczące produktu, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że system w pełni sprosta Twoim oczekiwaniom.

Rozpocznij od pomiaru głowy

Nałóż na głowę przeźroczystą folię i zawiąż ją tak, aby nie przesuwała się ani nie spadała podczas pomiarów. Następnie markerem narysuj przewidywany kształt bazy. Oklej folię pociętą na paski taśmą do zdejmowania miary. Zdejmij oklejoną taśmą folię i wytnij kształtkę wzdłuż narysowanej linii. Pozwoli Ci to na uzyskanie kształtu, w oparciu o który opracowana zostanie Twoja baza. Kolejnym krokiem jest obliczenie powierzchni bazy, dzięki czemu składając zamówienie będziesz wiedział czy właściwym dla Ciebie będzie wybór uzupełnienia częściowego czy też pełnego.

Po dokonaniu wszystkich niezbędnych pomiarów możesz przejść do składania zamówienia i projektowania swojego systemu od podstaw.
Pamiętaj, że niezależnie od kształtu i wielkości bazy, miarę zdejmuje się w ten sam sposób. Poniżej znajdziesz przykładowe zdjęcia oraz filmy instruktażowe.

projektowania systemu włosów

projektowania systemu włosów - pomiar

projektowania systemu włosów -pomiar do bazyprojektowania systemu włosów - obrysprojektowania systemu włosów - wymiarprojektowania systemu włosów - baza
projektowania systemu włosów - dokładny pomiarprojektowania systemu włosów - dokładny pomiar głowyprojektowania systemu włosów - zdjęcie wymiarów


projektowania systemu włosów - samodzielny pomiarprojektowania systemu włosów - samodzielny pomiar głowyProjektowania systemu włosów - samodzielne zdjęcie wymiarów
Projektowania systemu włosów - samodzielny pomiar pod przygotowanie bazyProjektowania systemu włosów - dokładny obrysProjektowania systemu włosów - dokładny obrys głowy


DSC_0850DSC_0921DSC_0960
DSC_2442DSC_2462DSC_2499


Kształtka

KSZTAŁT
Po wycięciu kształtki opisz ją literami (F, B, P, L) zaznaczając przód, tył, prawy i lewy bok zgodnie z opisem przedstawionym na zdjęciu. Następnie narysuj strzałki określające kierunek ułożenia włosów.

1

Punkt rozejścia włosów.

2

Przedziałek po lewej stronie.

3

Włosy zaczesane do tyłu.


4

Przedziałek po prawej stronie.

5

Przedziałek włosów określając dodatkowo silk part.


Rozmiar bazy

Po zdjęciu miary i wycięciu kształtki zmierz ją i oblicz jej powierzchnię (długość x szerokość). Składając zamówienie wprowadź wymiary do kalkulatora znajdującego się w formularzu. Pozwoli Ci to na obliczenie całkowitej powierzchni bazy.

rozmiar
rozmiar2
cm x cm = 0.00 cm²

Jak zamawiać przez Internet?

Youtube video - click to play it

Po dokonaniu pomiarów, wycięciu, opisaniu i wymierzeniu kształtki wystarczy złożyć zamówienie internetowe, aby nasi eksperci mogli przejść do opracowywania dla Ciebie wyjątkowego uzupełnienia. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie niezbędne materiały w postaci filmów, zdjęć i opisów, które pozwolą Ci zapoznać się z kolejnymi etapami procesu zakupowego. W ramach naszej witryny uruchomiliśmy także moduł Baza Wiedzy, natomiast udostępniony film pomoże bezproblemowo przejść kolejne etapy procesu składania zamówienia.
Call Now Button