Systemy włosów

Po zapoznaniu się z podstawowymi informacjami odnośnie do sposobu projektowania i opracowywania baz włosów HairAgain, nie będzie stanowił dla Ciebie najmniejszego problemu wybór produktu w pełni spełniającego Twoje wymagania. Na samym początku musisz określić swoje preferencje i odpowiedzieć na pytanie, czy poszukujesz bazy niewidocznej, czy też wytrzymałej. Nie oznacza to oczywiście, że baza wytrzymała będzie w pełni widoczna. Oferowane przez nas systemy łączą w sobie dyskrecję i wysoką jakość wykonania.

System Włosów

nazywamy nieinwazyjne, a co za tym idzie w pełni bezpieczne, zagęszczenie lub wypełnienie ubytków owłosienia na skórze głowy. Bardzo często – i błędnie – kojarzone jest to z tandetnymi starodawnymi tupecikami, wyglądającymi bardzo nienaturalnie. To duży błąd, i w dalszej części tekstu powiemy Ci, jak naturalnie wypełnić ubytki lub przerzedzenia fryzury. Ubytki takie zdarzają się zarówno u kobiet, jak i mężczyzn w każdym wieku, powodując dyskomfort i znacząco obniżając pewność siebie. Powodów ich wystąpienia w owłosieniu jest wiele, jednak do najczęstszych zaliczyć można łysienie plackowate oraz łysienie androgenowe. System włosów jest więc idealny, bo nie koliduje z prowadzonym leczeniem, a jednocześnie odpowiednio dobrany uzupełnia braki w sposób niewidoczny i estetyczny. Bazy systemu uzupełnień włosów dzielą się na kilka rodzajów. Zapoznanie się z dostępnymi w naszej firmie typami pomoże Ci określić, którego z nich potrzebujesz.

Jakie typy baz oferuje HairAgain

 

1. Classic – System tradycyjny

Tego typu systemy cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. Stanowią synergię materiałów siateczkowych i imitujących skórę. Są jednocześnie grube i bardzo wytrzymałe. Łączy w sobie zarówno naturalny wygląd jak i solidne wykonanie. Na jej wytrzymałość składa się połączenie użytych materiałów czyli skóry i siateczki a także staranność wykonania. Zapewni naturalną gęstość włosów, a także, co bardzo istotne odpowiednią cyrkulację powietrza. Do mocowania systemu stosuje się plastry, klipsy lub specjalny klej do  włosów.

Więcej o Classic –  Systemy tradycyjne


2. Lace front – System włosów z koronką z przodu

Baza tego systemu stanowi połączenie estetycznego wyglądu i wytrzymałości hair system-u. Z przodu systemu umieszczona jest koronka, która sprawia, że cała linia włosów wygląda bardzo naturalnie. Przygotowywane przez nas bazy dostępne są w różnych wzorach i wykonywane są z różnych materiałów, dzięki czemu każdy klient znajdzie w naszym asortymencie produkt dla siebie. Problemem może być zauważalna różnica w wadze materiałów (koronki i skóry). Co więcej, na zetknięciu materiałów daje się wyczuć niewielki szew. Tak jak w przypadku wcześniej opisywanej bazy gwarantuje dużą przewiewność. Trwałość jest niestety mniejsza z powodu delikatnych materiałów.  Bazę systemu włosów mocuje się za pomocą klipsów, kleju lub taśm.

Więcej o Lace Front – System z koronką z przodu


3. Full lace – System włosów wykonany w całości z koronki

System przygotowywany jest w całości na bazie siatki lub materiału koronkowego. Charakteryzuje się wysoką delikatnością. Nie wpływa to jednak negatywnie na jej wytrzymałość, która osiągana jest poprzez wykorzystanie dodatkowych elementów wzmacniających. Atutem opisywanej bazy jest jej bardzo naturalny wygląd. Efektywnie przepuszcza ona powietrze i jest bez porównania najlżejsza ze wszystkich dostępnych produktów. Niestety – niezwykle łatwo można ją uszkodzić, co negatywnie przekłada się na jej żywotność. Bazę systemu włosów dla mężczyzn bądź dla kobiet mocuje się za pomocą kleju lub taśm.

Więcej o Full Lace – System w całości z koronki


4. Skin – System z materiału imitującego skórę

System wykonany jest w całości z poliuretanu – materiału imitującego skórę. Cieszy się sporą popularnością wśród naszych klientów, przede wszystkim z uwagi na wytrzymałość oraz możliwości dopasowania koloru w taki sposób, aby wyglądała niemal identycznie jak skóra klienta. Możliwy wybór różnej grubości materiału. Produkty ze skóry nie oddychają, mimo że do pewnego stopnia przepuszczają powietrze. Może to sprawić, że czuć się będziesz w nich mniej komfortowo niż w pozostałych bazach oraz szybciej będziesz się pocić. Hair System tego typu mocuje się za pomocą kleju lub taśm.

Więcej o Skin – System z materiału imitującego skórę


5. Inne.

W tej sekcji znajdują się przede wszystkim systemy uzupełnień wykonane z siateczki nylonowej wzmocnionej dookoła warstwą z poliuretanu. Ta kategoria to przede wszystkim systemy integracyjne czyli takie, w których wykorzystujemy mocowanie włosów na klej lub taśmę do naturalnych włosów klienta. Mocuje się je przy pomocy klipsów.

Inne systemy uzupełnień włosów
Poszczególne systemy różnią się od siebie sposobem mocowania, trwałością, wykorzystanymi materiałami i zalecaną gęstością tkania. Ponadto, wybierając typ bazy, należy mieć na uwadze stan skóry. Samodzielne dobranie optymalnego wariantu może okazać się trudne. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami – wspólnie znajdziemy system spełniający Twoje potrzeby.

 

Hair System

Wypadanie włosów jest bolesnym doświadczeniem, rzutującym na wiele aspektów życia. Nagła strata integralnej części swojego ciała może być traumatyczna dla każdego, niezależnie od płci i wieku. Jeszcze do niedawna jedynym sposobem na zamaskowanie problematycznych symptomów było zakładanie tupetu lub peruki. Dopasowanie tego typu nakrycia głowy wymagało precyzji i doświadczenia. Nierzadko nowa fryzura nie zapewniała satysfakcjonującego efektu, powodując dyskomfort i zakłopotanie. Dzięki udoskonaleniu metod produkcji uzupełnień, niskiej jakości peruki są już historią. Rewolucyjne zastępcze włosy pozwalają zapomnieć o wpędzającym w kompleksy problemie i żyć pełnią życia.
System włosów to idealne rozwiązanie dla osób, które borykają się z problemami łysienia plackowatego, androgenowego  i innych powstałych w wyniku problemów dermatologicznych. Jeśli się na nie zdecydujesz, możesz w łatwy sposób zatuszować braki w owłosieniu skóry głowy niezależnie od obecnej kondycji twoich włosów. Jak wiadomo atrakcyjny i zadbany wygląd znacząco poprawia samopoczucie i dodaje pewności siebie. Hair system to niechirurgiczne uzupełnianie włosów, dzięki któremu szybko odzyskasz bujną czuprynę. System uzupełnień włosów zniweluje kompleksy wynikające z  łysienia. Tak więc każdy kto zmaga się z problem  ubytków włosów bądź tez całkowitego ich pozbawienia i  czuje z tego powodu dyskomfort powinien rozważyć skorzystanie z tej metody. Znacząco ułatwi ona codzienne funkcjonowanie w społeczeństwie.

Jak działa system włosów?

Hair system nazywany bywa również protezami włosów to nieinwazyjna metoda poprawiająca wizerunek. W zależności od potrzeb mogą one przedłużać oraz zagęszczać naturalne włosy zasłaniając miejsca gdzie są ubytki. Efektem tego jest bujna i zdrowo wyglądająca  czupryna. Produkt może przybierać różne formy, których odpowiedni dobór zależy od preferencji osobistych klienta oraz stanu naturalnych włosów.  Do każdej osoby nowe włosy są dobierane według indywidualnych i specyficznych potrzeb i oczekiwań klienta.

Z technicznego punktu widzenia system nieinwazyjnego uzupełniania owłosienia skóry głowy mężczyzn i kobiet wykorzystuje naturalne włosy z bazy włosów. Następnie naturalne włosy klienta są integrowane z nowymi. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny dla skóry. Podczas aplikacji uzupełnienia owłosienia bądź peruki wykorzystywane są profesjonalne taśmy mocujące, kleje oraz klipsy. Każde z tych wariantów mocujących jest w 100% bezpieczny dla naturalnych włosów i skóry głowy klienta.

Dzięki nowoczesnym włosom możesz bezpiecznie i bezboleśnie zagęścić i przedłużyć swoje naturalne włosy. Masz gwarancję, że efekt będzie bardzo naturalny dzięki dokładnemu dopasowaniu do twojego kształtu głowy, kierunku wzrostu włosów itp. Nie jest to jak już wspomnieliśmy nieefektywne przyklejanie włosów. Nie mylmy tego z tupecikami odznaczającymi się na głowie.  Nasza firma oferuje w pełni komfortowe i prawie niewidoczne uzupełnienie ubytków dzięki odpowiedniemu dopasowaniu do kształtu głowy jak i kierunku wzrostu włosów.  Sam proces jest w pełni bezbolesny. Zdecyduj się już dziś.

System włosów – niechirurgiczny przeszczep, który zmieni Twoje życie na lepsze

Innowacyjną metodą Hair System zwane jest niechirurgicznym przeszczepem. W odróżnieniu od czasochłonnego zabiegu przeprowadzanego na stole operacyjnym, założenie systemu jest bezpieczne, a jego efekty – pewne. Nie musisz przechodzić bolesnego i kosztownego zabiegu, który może nie przynieść założonych efektów. Zamówienie produktu dopasowanego do Twojej urody pozwoli Ci cieszyć się gęstą czupryną bez ponoszenia żadnego ryzyka.
Systemu włosów nie można kupić „od ręki”, bowiem jest to spersonalizowane rozwiązanie. Każdy system wykonywany jest na specjalne zamówienie. Zanim otrzymasz nowe włosy, specjaliści stworzą bazę przystosowaną do indywidualnych potrzeb oraz budowy anatomicznej. Włosy tkane ręcznie na takiej podstawie są starannie dobierane w taki sposób, aby idealnie komponowały się z wyrastającymi z głowy pasmami i naturalną urodą. W przypadku osób całkowicie pozbawionych włosów, zastępcze włosy mogą być wierną kopią utraconych kosmyków albo ich zupełnym przeciwieństwem. Możesz samodzielnie stworzyć swój nowy wizerunek, wybierając: długość, gęstość, strukturę i sposób cięcia włosów. Uzupełnianie włosów zaawansowaną techniką wymaga precyzji, stąd wydłużony czas oczekiwania na gotowy produkt.

Uzupełnianie włosów szansą na normalność

Ukrywana pod peruką łysina nie pozwala Ci realizować pasji? Nie musisz rezygnować ze sportu, wyjazdów z przyjaciółmi czy szaleństwa na parkiecie z obawy o to, że gwałtowne ruchy odkryją przed innymi Twój sekret. Każda baza naszych włosów pewnie przylega do skóry głowy, stając się integralną częścią ciała. System może towarzyszyć Ci w każdej sytuacji – na basenie, siłowni, imprezie do białego rana, a nawet podczas snu. Pamiętaj jednak, że od sposobu jego użytkowania oraz pielęgnacji w dużej mierze zależy jego żywotność. W naszym salonie internetowym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zadbać o nowe włosy: szampony, odżywki i lakiery, stojaki, grzebienie, szczotki i wiele innych.

System włosów: swoboda, którą pokochasz

Do uzupełniania włosów wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane pasma pochodzenia naturalnego. Stosujemy włosy słowiańskie, europejskie, indyjskie i chińskie. Najlepszymi właściwościami wyróżniają się dziewicze włosy słowiańskie. Niepoddawane żadnym zabiegom chemicznym pukle mają pełną, nienaruszoną łuskę, co przekłada się na ich kondycję. Tego typu kosmyki są miękkie, lśniące i gładkie, a jednocześnie wytrzymałe.
Wybierając nasz produkt, przywracasz sobie utracony komfort i niezależność. Nowa fryzura tkana z włosów naturalnego pochodzenia jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne. Nie jesteś więźniem nowego wizerunku – możesz kreatywnie zmieniać uczesanie, dostosowując je do okazji, nastroju i stylizacji. Naturalne włosy, w przeciwieństwie do sztucznych, możesz czesać, modelować, suszyć, kręcić i prostować. Pamiętaj jednak, że częsta stylizacja negatywnie wpływa na kondycję pasm. Aby zapobiec zniszczeniu, dbaj o ich strukturę, ograniczając ilość zabiegów, stosując kosmetyki ochronne i maski odżywcze.

Call Now Button