Pomoc

Jeżeli masz trudności ze skomponowaniem swojego systemu włosów lub masz pytania odnośnie naszych produktów, jesteśmy tutaj gotowi do pomocy.

Sposoby kontaktu

Klinika stacjonarna

Czujesz, że nie poradzisz sobie z samodzielnym pobraniem miary, wyborem bazy, pierwszym montażem i strzyżeniem we własnym zakresie? Chcesz być pod opieką profesjonalistów od początku do końca?

Serdecznie zapraszamy do naszej stacjonarnej Kliniki Włosa SecondHair. To miejsce, gdzie – ceniąc dyskrecję i wysoką jakość – dołożymy wszelkich starań, by skutecznie rozwiązać problemy z włosami. Zatrudniając doświadczonych profesjonalistów, doradzimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości, odpowiadając na Państwa pytania z zakresu trychologii i niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosów. Zaczynając od konsultacji, poprzez pełen wachlarz usług, w tym pobranie miary, montaż, strzyżenie zgodne z oczekiwaniami, po nawet do 12 miesięcy okresu gwarancyjnego – to tylko niektóre zalety współpracy z Kliniką Włosa SecondHair. Wybierając tę możliwość, powierzysz swoje włosy w dobre ręce.

Skontaktuj się z nami

Baza wiedzy

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą bazą wiedzy na temat systemów włosów. Porady dotyczące wyboru systemu, bazy, włosa, długości, a także zdjęcia i filmy instruktażowe.

Więcej

Call Now Button