Kolor

Kolor jest jednym z najważniejszych czynników przesądzających o wyglądzie nabytego systemu włosów. W przypadku krótkich męskich włosów, delikatna różnica koloru może być wysoce widoczna. Problem znika u klientów z włosami dłuższymi, ponieważ system łączy się z posiadanymi włosami naturalnymi co sprawia, że różnica w kolorze jest niemal niewidoczna.
kolo
Właściwy kolor włosów dobrać można na dwa sposoby:

 

1. Wysyłając nam próbkę własnych włosów

2. Używając koloringu (dołączonego do startera) i dobierając kolor jak najbardziej zbliżony do koloru własnych włosów

Pierwsza metoda – pobranie próbki własnych włosów.

Metoda ta jest wysoce skuteczna, jako że nic nie odda Twojego naturalnego koloru lepiej niż próbka naturalnych włosów. Zalecamy przesłanie nam próbek pochodzących z różnych miejsc głowy, jako że odcień włosów może się nieznacznie różnić. Zazwyczaj włosy z tyłu głowy są ciemniejsze. Długość każdej z przesłanych próbek musi wynosić minimum 2-3 cm. Im jest ona dłuższa tym dokładniej uda się nam określić kolor włosów do zastosowania w systemie.

Druga metoda – użycie koloringu.

Jeśli nie masz możliwości pobrania próbki własnych włosów, skorzystać możesz z dostępnej palety. W wysłanym przez nas Starterze otrzymasz koloring, który pomoże Ci dobrać kolor, który idealnie wpasuje się w Twoje oczekiwania. Wybierając włos słowiański powinieneś także określić w jakiej grupie znajduje się Twój kolor, ponieważ cena produktów z każdej z nich może się od siebie różnić. W formularzu wyróżniliśmy trzy główne grupy kolorów: ciemne, średnie i jasne. Każda z grup posiada własny spis kolorów szczegółowych. Decydując się na włos indyjski na pewno nie przepłacisz, jako że wybrany kolor nie ma wpływu na cenę. Pamiętaj, aby kolor dobierać w naturalnym świetle dziennym.

 
UWAGA: Należy pamiętać, że kolor włosa słowiańskiego zastosowanego w Twoim systemie może w niewielkim stopniu różnić się od przesłanej próbki, ponieważ używamy wyłącznie włosów naturalnych i w żaden sposób nie zmieniamy ich koloru ani struktury. Robimy jednakże co w naszej mocy, aby różnice w kolorze były wyłącznie minimalne.