O nas

Jeżeli uważasz, że Twoje włosy są zbyt rzadkie, wypadają w zbyt dużych ilościach lub też zmagasz się z innymi problemami ściśle związanymi z owłosieniem i szukasz profesjonalnej pomocy – trafiłeś w ręce najlepszych ekspertów w branży! Dzięki nam Twoje włosy znowu będą gęste i lśniące!

Co to jest system włosów Hair Again?

System ten jest wręcz idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z wypadającymi i przerzedzonymi włosami. Problemy te mogą powodować zarówno czynniki wewnętrzne jak i zewnętrzne, jednakże jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy – nie mogłeś trafić lepiej!
Dzięki naszym systemom włosów masz możliwość stworzenia wymarzonej fryzury niemalże od podstaw. Opracujemy ją na podstawie podanych przez Ciebie danych, takich jak: baza, kolor, długość i gęstość włosa. Uzupełnienie włosów zostanie spersonalizowane pod kątem Twoich oczekiwań i preferencji. Dzięki temu będziesz mieć pewność, iż produkt finalny idealnie wpasuje się w Twoje potrzeby.

Nasza oferta

Przygotowana przez nas oferta zorientowana jest przede wszystkim na opracowywanie kompleksowych systemów włosów dla klientów indywidualnych. Klient jest dla nas najważniejszy – to on projektuje i komponuje elementy uzupełnienia, dopasowując je do swoich wymogów. Produkty HairAgain sprawią, że Twoja fryzura będzie wyglądała dokładnie tak, jak ją sobie zaplanowałeś.

Oferowane przez nas produkty charakteryzować się będą zarówno kształtem jak i rozmiarem dokładnie określonymi przez klientów. Co więcej, zamówienia można składać, nie wychodząc z domu. Wystarczy zamówić Pakiet Startowy, dokonać pomiaru głowy, kierując się przedstawionymi wskazówkami oraz dostarczonymi próbnikami i złożyć zamówienie. Po jego akceptacji nasi eksperci przygotują dla Ciebie idealnie dopasowany system. Możesz także odwiedzić dział „Baza Wiedzy”, by uzyskać szczegółowe informacje odnośnie naszej oferty lub też skontaktować się z nami bezpośrednio.
Z przyjemnością przeprowadzimy Cię przez proces składania zamówienia i posłużymy profesjonalną poradą.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Firma Hair Partners i Rokoko Hair Company www.rokoko.com.pl oferuje wszystkim zainteresowanym ponad 20-letnie doświadczenie w branży, pomagając im w doborze produktu, który spełni wszystkie ich wymogi.
Zakres naszej oferty działalności jest jednakże znacznie szerszy. Głównym celem przyświecającym naszej firmie jest służenie wsparciem osobom zmagającym się z problemami związanymi bezpośrednio z włosami. Nasza kompleksowa oferta obejmuje:

 

Call Now Button