Niewątpliwie proteza włosów to bardzo praktyczny i potrzebny produkt, niejako przywracający normalne życie osobom dotkniętym problemami powodującymi wypadnięcie całości lub części włosów. Jego oczywiste zalety wymienialiśmy już niejednokrotnie, a ponieważ wysokiej jakości systemy HairAgain wymagają niekiedy jednorazowego poniesienia większych kosztów, rozumiemy naszych klientów, którzy pragną korzystać z tego rozwiązania jak najdłużej. Informacje o tym, jak prawidłowo pielęgnować uzupełnienie włosów przekazujemy oczywiście każdemu nowo upieczonemu posiadaczowi systemu Hair Again. Uzupełnienie ma jednak również być bardzo wygodnym, niemal nieodczuwalnym w codziennym życiu elementem wizerunku, a już na pewno nie kłopotliwym. Stąd wielu klientów decyduje się na noszenie zastępczych włosów wiele dni pod rząd, traktując nowe włosy jak swoje własne. Dlatego wielu z nich może zastanawiać się, czy możliwe jest mycie włosów bez zdejmowania z głowy? Przecież byłaby to idealna sytuacja, umożliwiająca dbanie o odpowiednią higienę z jednoczesnym zachowaniem niewiarygodnego komfortu i dobrego samopoczucia, jakie zapewnia uzupełnienie. Na szczęście, na tak postawione pytanie jak najbardziej możemy odpowiedzieć twierdząco: aby wymyć system, nie musisz go za każdym razem zdejmować! To z pewnością ułatwi codziennie funkcjonowanie z wykorzystaniem uzupełnienia, które posiadasz. Przeczytaj więc, jak prawidłowo przeprowadzić taki proces.

1. Zmocz włosy pod lekkim strumieniem letniej wody.

2. Nanieś na dłonie niewielką ilość szamponu. Dodaj odrobinę wody i pocieraj dłońmi o siebie, by powstała jak największa ilość piany.

3. Pianę nałóż na włosy i rozprowadź po nich, delikatnie wklepując. Pamiętaj, że nie należy wykonywać ruchów okrężnych. W razie potrzeby powtórz czynność.

4. Spłucz pozostałości kosmetyku strumieniem wody.

Call Now Button