70aa

130aa

180aa

Czy gęstość włosów wpływa na jakość systemu?

Jak najbardziej! Należy pamiętać, że im mniejsza gęstość, tym delikatniejsza oraz cieńsza powinna być osnowa. Jeżeli gęstość włosów wynosi ok. 70%, baza pozostanie niezauważalna. Grubszy i mocniejszy materiał może utrzymać włosy o większej gęstości. Wybierając grubszą bazę, możesz zwiększyć gęstość włosów. Wiązać się to będzie jednak z
poświęceniem naturalnego wyglądu na rzecz trwałości.

Czy możliwe jest zamówienie różnych gęstości włosów w poszczególnych częściach uzupełnienia?

Tak, można to zrobić. Uważamy jednak, iż nie należy zbyt mocno eksperymentować z gęstością włosów.

Czy są inne porady dotyczące gęstości kobiecych włosów?

Raczej nie, jednakże panie zazwyczaj wolą mieć na głowie więcej włosów niż panowie i z tego powodu wybierają średnio o 20% większą gęstość włosów w systemie.

Czy istnieje maksymalna gęstość dla bazy siatkowej (koronkowej)?

Zamówić można dowolną gęstość, jednak nie jest to rozwiązanie wskazane. Materiały siatkowe mają na celu ukazanie naturalnego prześwitu natomiast przy gęstych włosach stracimy ten efekt.

Jeżeli duża i mała gęstość to ten sam koszt systemu, to czy powinienem zamówić większą gęstość włosów?

Ceny systemu nie należy postrzegać przez ten pryzmat. Zbyt duża gęstość może okazać się dla Ciebie nieodpowiednia, przez co system nie będzie wyglądać naturalnie. Pamiętaj jednak, że im większa gęstość tym trwalszy system.

Zamówiłem włosy o identycznej gęstości jak w poprzednim systemie, jednak nowe uzupełnienie jest lżejsze. Dlaczego tak się dzieje?

Każdy system jest wytwarzany ręcznie przez naszych pracowników. Niestety nie jesteśmy idealni – nasze produkty mogą nieznacznie się od siebie różnić.