Gęstość włosów

Gęstość włosa

Gęsty włos

Czy gęstość włosów wpływa na jakość systemu?

Jak najbardziej! Należy jednak przy tym pamiętać, że mniejsza gęstość włosów powinna być powiązana z delikatniejszą i cieńszą osnową (bazą) uzupełnienia. Jeśli wybrana gęstość włosów wynosi około 70%, baza powinna być cienka, dzięki czemu pozostanie niezauważalna i dyskretna. Z kolei włosy o większej gęstości utrzyma grubszy i mocniejszy materiał. Grubsza baza będzie jednak związana z poświęceniem bardziej naturalnego wyglądu uzupełnienia na rzecz większej trwałości. Trzeba zatem zastanowić się nad kompromisem pomiędzy lekkością a wytrzymałością zamawianego produktu. Najważniejszy jest efekt końcowy – powinien być satysfakcjonujący przede wszystkim dla samego użytkownika uzupełnienia.

Czy możliwe jest zamówienie różnych gęstości włosów w poszczególnych częściach uzupełnienia?

Tak, można to zrobić. Uważamy jednak, że nie należy zbyt mocno eksperymentować z gęstością włosów umieszczanych w zamawianym uzupełnieniu. Nieodpowiednie decyzje mogą sprawić, że fryzura nie będzie wyglądać naturalnie i efekt może być odwrotny od zamierzonego. A chodzi przede wszystkim o to, aby poprawić fryzurę w dyskretny, ale skuteczny sposób.

Czy są inne porady dotyczące gęstości włosów kobiecych?

Raczej nie. Jednak panie wolą zazwyczaj mieć na głowie więcej włosów, niż panowie. Z tego powodu wybierają do swojego uzupełnienia średnio o 20% większą gęstość włosów. W połączeniu z dłuższymi pasmami wysokiej jakości można uzyskać fantastyczne efekty wizualne.

Czy istnieje maksymalna gęstość włosów dla bazy siatkowej (koronkowej)?

W trakcie projektowania nowych włosów można zamówić dowolną gęstość włosów, ale wybór gęstszej czupryny nie zawsze jest najlepszą możliwą decyzją. Materiały siatkowe i mniejsza gęstość pasm mają na celu ukazanie naturalnego prześwitu pomiędzy włosami. Jeśli zastosujemy większą gęstość włosów, to niestety możemy utracić ten efekt.

Jeżeli duża i mała gęstość to ten sam koszt artykułu, to czy powinienem zamówić większą gęstość włosów?

Nie należy postrzegać konkretnej ceny zastępczych włosów przez pryzmat ilości włosów. Zbyt duża gęstość może okazać się nieodpowiednia dla wybranej bazy uzupełnienia. A przez to system będzie wyglądał nienaturalnie. Warto jednak pamiętać, że jeśli ktoś chce zamówić gęstsze uzupełnienie, warto zdecydować się na grubszą bazę, która będzie wytrzymalsza i odporniejsza na zużycie w trakcie noszenia.

Zamówiłem włosy o identycznej gęstości jak w poprzednim systemie, jednak nowe uzupełnienie jest minimalnie lżejsze. Dlaczego tak się dzieje?

Każdy produkt, który klienci zamówili w Hair Again, nasi pracownicy wykonują ręcznie i zgodnie z danymi w formularzu. Dlatego poszczególne egzemplarze tworzone indywidualnie mogą się nieznacznie od siebie różnić.

Call Now Button