Baza z elementem silk part
Baza ze wstawką silk part

Bazy zastępczych włosów to bardzo rozległy temat. Obejmuje mnóstwo materiałów, ich właściwości i sposobów mocowania do głowy. Producent wykonuje bazy systemów zgodnie z wieloma różnorodnymi wzorami, które różnią się między sobą układem elementów. W trakcie składania zamówienia można zdecydować też o wyborze dodatkowych modyfikacji nowej fryzury, takich jak przedziałki lub specjalne wstawki na powierzchni bazy. Jednym z takich elementów jest tzw. silk part.

Silk Part oznacza dodatkową warstwę tiulu, w którą wwiązywane są włosy. Sprawia to, że supełki są zupełnie niewidoczne. Wstawka ta może zostać użyta w dowolnym miejscu np. na linii przedziałka lub na całej górnej części głowy. Opcję tę wybrać można podczas składania zamówienia. Po zaznaczeniu jej w formularzu musisz dodatkowo narysować na kształtce miejsce, w którym ma się znajdować dodatkowa tiulowa wstawka. W razie wątpliwości możesz się z nami skontaktować. Nasi eksperci mogą także skontaktować się z Tobą po otrzymaniu zamówienia, aby wyjaśnić niezbędne kwestie.

Oznaczenie silk part przy projektowaniu systemu

Kształtka z zaznaczonym obszarem silk part

Przykład jest widoczny na powyższym obrazku. Zaznaczona na czerwono część to wstawka silk part. Możesz dodatkowo podkreślić chęć zastosowania tiulu na kształtce poprzez pozostawienie odpowiedniego napisu przy narysowanej linii. Dodatkowe oznaczenia na bazie to literowe określenie przodu, tyłu i boków na głowie oraz kierunków rozchodzenia się włosów.

Call Now Button