Kto z nas nie marzy o gęstych, lśniących włosach? Bujna czupryna jest atutem dodającym każdej osobie pewności siebie i atrakcyjności. Niestety, nierzadko zdarza się, że bezpowrotnie tracimy integralną część naszego ciała i tożsamości. Łysienie może dotknąć każdego, niezależnie od płci, wieku i stylu życia. Utrata włosów nie musi już oznaczać życia w cieniu. Nowoczesna uzupełnienie typu lace front godnie zastąpi utracone pasma. Czym charakteryzują się systemy włosów lace front tkane innowacyjną metodą rozmytej linii? Sprawdź!

Jak zbudowany jest system na bazie lace front?

Rozwiązanie lace front obecne w perukach początkowo wykorzystywane było przede wszystkim przez stylistów czuwających nad wyglądem gwiazd widowisk bollywoodzkich. Ze względu na doskonały efekt, jaki gwarantował, trend rozmytej linii nad czołem szybko dotarł do Europy. Co wyróżnia bazę lace front na tle standardowych modeli? Przede wszystkim specyficzna konstrukcja. Z przodu umieszcza się specjalną przezroczystą, cienką siateczkę. Opisywany element ma taki kształt, aby jego brzeg idealnie dopasowywał się do owalu twarzy. Efekt po założeniu peruki jest niezwykle subtelny i naturalny. Co ważne, pasemka tkane przy rozmytym brzegu najczęściej są rzadsze i cieńsze, a to umożliwia swobodne odkrycie czoła podczas noszenia systemu. Ponadto, pasma na tej linii rozmytej zwykle nie mają określonego kierunku tkania. Oznacza to, że można zaczesywać je w dowolnym kierunku i tym samym dowolnie zmieniać miejsce przedziałka. Dzięki zastosowaniu specjalnych taśm lub niepodrażniających skóry głowy klejów system włosów lace front nie zmienia swojego położenia, ściśle przylegając do skalpu.

Systemy włosów typu lace front – druga skóra

Lace front w systemie włosów – znakomity efekt

Aby cieszyć się pełnią możliwości, jaką daje uzupełnienie włosów typu lace front, wybierz model tkany z włosów naturalnych słowiańskiego pochodzenia. Takie włosy, w odróżnieniu od produkowanych fabrycznie syntetycznych zamienników, mają łuski, które je zabezpieczają i zwiększają ich odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki zewnętrzne. Dzięki nowej fryzurze możesz dostosować swój wygląd do okazji, stylizacji i potrzeb. Aby całkowicie zmienić swój wygląd, wystarczy wystylizować odpowiednio włosy, a opcji jest wiele. Zawsze jednak będzie pewność, że lace front sprawi wrażenie, jakby włosy nad czołem naprawdę wyrastały ze skóry głowy.

Call Now Button