Systemowe uzupełnianie włosów jest ciekawą alternatywą dla medycznego przeszczepu włosów oraz noszenia tradycyjnej peruki. To rozwiązanie cieszy coraz większą popularnością na polskim rynku. Składa się na to wiele różnorodnych powodów.

W porównaniu tej metody z chirurgicznym przeszczepem włosów, klient nie musi obawiać się bólu i długiego okresu gojenia. Nie dotyka go czekanie na pojawienie się widocznych skutków jednego lub całej serii zabiegów. Nie pojawią się też skutki uboczne w bliższej lub dalszej perspektywie czasowej od wizyty w gabinecie. W przypadku tej metody walki z utratą włosów istnieje także obawa, że lekarz nie zakwalifikuje klienta do zabiegu ze względu na jedno lub kilka z listy medycznych przeciwwskazań. Zalicza się do nich między innymi zaawansowaną cukrzycę, problemy z nadciśnieniem tętniczym, zaburzenia krzepnięcia krwi, problemy dermatologiczne oraz nowotwory. Na liście znajduje się także uczulenie na środki znieczulające. To istotna kwestia, ponieważ zabieg przeszczepu włosów jest procedurą chirurgiczną, która ingeruje w skórę klienta. Kolejna kwestia dotyczy okresu po wykonanym zabiegu. Trzeba odczekać kilka tygodni, aby upewnić się, że przeszczepione cebulki włosów przyjęły się w nowym miejscu. Niestety nie zawsze istnieje gwarancja, że zabieg przyniesie spodziewane efekty.

Niechirurgiczne uzupełnianie włosówJak można zauważyć, kosztowny przeszczep medyczny jest całkiem ryzykownym przedsięwzięciem. Nic dziwnego, że wiele osób rezygnuje z tego rozwiązania i zaczyna interesować się perukami. Są jednak związane z nimi pewne niedogodności. Przede wszystkim nie zawsze są komfortowe w noszeniu i mogą w pewnym stopniu ograniczać użytkownika w dotychczasowych aktywnościach. Ponadto założenie klasycznej peruki sprawia, że klient zyskuje zupełnie nowy wygląd, co może spowodować szok u bliskich. Jednocześnie może zdradzać ludziom w otoczeniu użytkownika peruki, że ma problemy z łysieniem. Z niechirurgicznym uzupełnianiem włosów metodą systemową jest związane zupełnie inne podejście.

Kiedy stosować system włosów?

W tym przypadku mówimy o dodatkowym fragmencie fryzury, który spójnie łączy się z oryginalnymi pasmami rosnącymi na głowie. Doczepiane włosy są mocowane na wygodnych bazach, które przyczepia się do głowy za pomocą dyskretnych spinek, nakładanego kleju lub taśm klejących. Takie rozwiązanie zapewnia świetne efekty wizerunkowe. Prezentuje się bardzo naturalnie, zapewnia fryzurze pożądaną objętość, a jednocześnie nie wywołuje szoku wśród obserwatorów. To nie wszystkie zalety — stosowanie systemu włosów jest bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu i łatwe w pielęgnacji. Systemy uzupełnień wykonane z naturalnych włosów można z powodzeniem stosować podczas treningów sportowych, tańca, górskich wędrówek, a nawet na basenie. Nic zatem dziwnego, że o systemy uzupełnień włosów pytają osoby z pierwszych stron gazet. Dla nich atrakcyjny wygląd i pewność siebie to filary budowania marki osobistej.

Praktyka i doświadczenie naszych klientów dowodzi, że systemy uzupełnień mogą być stosowane przy różnych typach łysienia, miejscowych przerzedzeniach, ukrywaniu efektów chemioterapii, łysieniu plackowatym lub androgenowym. Ta metoda dobrze sprawdza się zarówno u kobiet (toppery maskujące koronę głowy), mężczyzn (tupety zasłaniające gniazdko na czubku — najczęstszy objaw łysienia androgenowego), jak i u dzieci. Jest to możliwe dzięki dopasowaniu bazy systemu do konkretnych wymiarów i kształtu głowy. Przygotowanie specjalnej kształtki usprawnia proces tworzenia bazy i reszty uzupełnienia.

Systemy włosów są dla każdego

W Hair Again proponujemy gotowe systemy uzupełnień wykonanych z włosów naturalnych (m.in. słowiańskich), mieszanych lub syntetycznych oraz produkty wykonywane na indywidualne zamówienia klientów. Oferowane przez nas systemy różnią się między sobą pod względem koloru włosów, ich długości, skrętu i gęstości pasm. Dzięki temu z łatwością można znaleźć model odpowiadający preferencjom i pasujący do obecnej fryzury.

Jeżeli chcesz skorzystać z zalet systemów uzupełnień włosów, ale masz kłopot z wyborem poszczególnych elementów, możesz skorzystać z opcji zakupu/wypożyczenia zestawu startowego. Taki pakiet zawiera próbki elementów, z których składa się system (włosów, baz i sposobów mocowania). Inne sposoby pomocy to konsultacje telefoniczne z naszymi specjalistami lub bezpośrednia wizyta w jednym z naszych salonów stacjonarnych. W ofercie mamy również akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji dopinanych włosów praz produkty przeznaczone do przyklejania, odklejania i czyszczenia systemów. Dzięki nim użytkowanie systemu jest naprawdę przyjemne, komfortowe i proste. Warto przekonać się o tym na własnej skórze.

Call Now Button