Kondycja włosów jest odbiciem stanu naszego organizmu. Na skutek nieprawidłowości różnego typu niegdyś bujna fryzura może stać się jedynie wspomnieniem. Przyczyn wypadania włosów jest wiele, począwszy od niedoborów składników odżywczych, poprzez zaburzenia hormonalne, na chorobach o podłożu psychicznym czy autoimmunologicznym kończąc. Całkowita lub częściowa łysina zaburza normalne funkcjonowanie, obniża jakość życia, powoduje spadek pewności siebie i poczucia własnej wartości. Osoby borykające się z przykrym schorzeniem mogą skorzystać z nowoczesnej metody maskowania łysiny – systemu włosów. Czym jest rewolucyjny system uzupełniający? Czym różni się od peruki? Sprawdź!

System włosów – jako alternatywa dla peruki

System włosów często nazywamy niechirurgicznym przeszczepem. Producent tworzy takie uzupełnienie na indywidualne zamówienie klienta. W odróżnieniu od klasycznych peruk, nie można kupić go „od ręki” w salonie perukarskim. Składają się z bazy, na której zamocowane są włosy o odpowiedniej długości, kolorze i gęstości. Przyklejane są one do skóry głowy na całej jej powierzchni lub tylko w wybranych, wymagających poprawy miejscach. Co ważne, nie musisz ściągać systemu przed wejściem pod prysznic czy do basenu – włosy są solidnie przymocowane do skóry nawet na kilka tygodni. Naturalne włosy osadzone na bazie przyjaznej skórze głowy można dowolnie kręcić, prostować i modelować.

System włosów zamiast peruki

Każdy system włosów jest projektowany, a następnie produkowany ręcznie według życzeń klienta. Możliwość dobrania struktury, gęstości, koloru i długości pasm pozwala na wierne odtworzenie utraconej fryzury. Co ważne, osoby noszące systemy włosów nie muszą obawiać się, że linia czoła albo obszar przy uszach będą prezentować się nienaturalnie. Innowacyjne uzupełnienie niczym nie różni się od wyglądu pasm wyrastających z głowy. Z systemem włosów możemy swobodnie pływać, biegać i ćwiczyć na siłowni. Co ciekawe, aby przywrócić systemowym puklom świeżość, nie musimy ściągać ich z głowy.

System włosów atrakcyjną alternatywą dla peruki

Koszty i czas oczekiwania 

Zamawiając alternatywny produkt dla peruki, należy uzbroić się w cierpliwość – czas jego realizacji zazwyczaj wynosi kilka miesięcy. Ponadto kupno systemu może być sporym obciążeniem dla budżetu. Jednak warto mieć świadomość, że zamówienie nowyc włosó jest inwestycją w niebywały komfort, dobre samopoczucie i poczucie bezpieczeństwa na wiele lat.

Call Now Button