Jakiekolwiek problemy z włosami i skórą głowy absolutnie nie należą do przyjemnych sytuacji. Łysienie i przerzedzenia włosów odbijają się przede wszystkim na wyglądzie. Dotykają także sfery psychicznej, która ma spory wpływ na funkcjonowanie oraz podejście do konkretnych spraw. Pojawiające się ubytki we fryzurze nakręcają spiralę zdenerwowania i zestresowania. To obniża samopoczucie i ogólną kondycję organizmu, co widać choćby po osłabieniu włosów. Z kolei słabsze włosy mają tendencję do nadmiernego wypadania, a to pogłębia nieciekawe położenie. W związku z tym trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie, które pozwoli przerwać błędne koło.

Postęp w dziedzinie walki z łysieniem doprowadził nas do punktu, w którym ukrywanie ubytków na głowie nie stanowi już dłużej problemu. Wystarczy tylko sięgnąć po dostępne możliwości i rozwiązania. A tych jest naprawdę dużo! Współczesny rynek oferuje wiele skutecznych sposobów na uzyskanie fryzury jak z okładki. Jeszcze do niedawna niekwestionowanym liderem w temacie maskowania ubytków były tradycyjne peruki. Dziś ich miejsce stopniowo zajmują systemy uzupełnień włosów. Pod tym pojęciem rozumiemy fragment fryzury przygotowany zgodnie z preferencjami zamawiającego. Dzięki temu można zagęścić czuprynę, przedłużyć włosy lub zamaskować łyse obszary.  Jakie dokładnie walory mają systemy uzupełnień włosów?

Dlaczego warto postawić na system do zagęszczania włosów?

Walory systemów uzupełnień włosówCo sprawia, że coraz więcej osób wyraża zainteresowanie systemami uzupełnień włosów? Warto wiedzieć, że za skorzystaniem z tej metody poprawy wyglądu przemawia cała lista konkretnych korzyści.

 • Wygoda noszenia. Komfort podczas korzystania to jeden z najważniejszych argumentów, zachęcających do wyboru systemu włosów. Można to odczuć szczególnie podczas wykonywania codziennych obowiązków i realizowania swoich pasji (np. biegania, tańca, jazdy na rowerze lub wizyt na pływalni).
 • Łatwa pielęgnacja. Odpowiednie czyszczenie systemu włosów zapewni przedłużenie żywotności uzupełnienia fryzury. Możliwość korzystania z kosmetyków i akcesoriów dedykowanych do rodzaju włosów umieszczonych w systemie pomaga zadbać o ich nienaganny wygląd.
 • Wiele cech wyglądu do wyboru. To ważne, bo zadaniem systemu włosów jest zamaskowanie braków we fryzurze. Z tego powodu powinien jak najbardziej przypominać wygląd własnych pasm użytkownika. Klienci mogą zatem wybierać włosy o różnych parametrach: długości, gęstości, stopnia skrętu i w szerokiej gamie kolorystycznej.
 • Szeroki zakres cen. Ze względu na fakt, że do produkcji uzupełnień używamy różnych typów włosów (naturalnych, syntetycznych lub mieszanych), produkty mogą różnić się od siebie cenowo. Dzięki temu poprawa fryzury jest dostępna dla znacznie szerszego grona odbiorców.
 • Uniwersalne zastosowanie. Uzupełnienia można nosić zarówno w przypadku maskowania najbardziej powszechnych typów łysienia (np. androgenowego, plackowatego lub telogenowego), jak i w celu zagęszczenia lub przedłużania włosów.
 • Trwałość systemu. Uzupełnienie wymaga odpowiedniego traktowania i pielęgnacji. Stosowanie się do zaleceń producenta sprawi, że zadbany produkt może służyć bezproblemowo i cieszyć oczy przez wiele miesięcy.
 • Różne typy baz. Baza systemu to część uzupełnienia, która ma najbliższy kontakt ze skórą głowy. W zależności od wykorzystanego materiału, ten element może zapewnić większą wytrzymałość lub przepuszczalność wilgoci i poprawić wentylację głowy. To jest ważna cecha, zwłaszcza w trakcie cieplejszych dni.
 • Odmienne sposoby mocowania. Wytwórca przewiduje zróżnicowane metody przytwierdzenia uzupełnienia do głowy. W zależności od sytuacji z fryzurą i osobistych preferencji, można zdecydować się na skorzystanie z kleju, taśm klejących lub spinek.
 • Możliwość wiarygodnego dopasowania uzupełnienia do własnej fryzury i dyskretnego połączenia. Wysokiej jakości materiały oferują wygląd zbliżony do swoich naturalnych odpowiedników. Takie połączenie sprawia, że nikt z otoczenia nie zauważy w jaki dokładnie sposób ktoś poprawił swoją fryzurę.
 • Naturalny wygląd uzupełnienia sprawia, że system jest praktycznie niewidoczny dla postronnych osób.  Atrakcyjny wygląd poprawia pewność siebie, samopoczucie i zadowolenie z życia.
 • Noszenie systemu nie ingeruje w organizm użytkownika, a tym samym nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do stosowania tej metody. To jest zupełna odmiana w stosunku do chirurgicznego przeszczepu, który polega na przenoszeniu cebulek włosów z miejsca na miejsce. Taka procedura wymaga później cierpliwości podczas gojenia skóry głowy i nieustannych kontroli czy włosy zaczęły rosnąć w nowym miejscu.
 • Komponenty systemu włosów, kleje i taśmy są neutralne dla skóry, przez co uzupełnienie jest odpowiednie również dla osób zmagających się z dolegliwościami dermatologicznymi.
 • Możliwość przymierzenia systemu w jednym z punktów konsultacyjnych Hair Again lub zamówienia uzupełnienia włosów przez Internet, bez wychodzenia z domu. Klient, który jest zainteresowany samodzielnym złożeniem zamówienia w domu, może zamówić lub kupić zestaw startowy. Taki pakiet zawiera próbki materiałów używanych do tworzenia systemu.

Walory systemów uzupełnień włosów

System do zagęszczania włosów dla kobiet i mężczyzn

Sklep HairAgain.com.pl to miejsce, w którym możesz kupić swój wymarzony oraz idealnie dopasowany system włosów. W ten sposób osoby potrzebujące pomocy będą w stanie pozbyć się irytujących prześwitów lub osiągnąć długość włosów, o której zawsze marzyły.

W ofercie posiadamy gotowe systemy uzupełnień zarówno dla kobiet (toppery) i mężczyzn (tupety), jak i produkty robione na indywidualne zamówienie. Na każdy z tych produktów udzielamy stosownej gwarancji. W ofercie sklepu posiadamy również szereg kosmetyków i akcesoriów, które ułatwią pielęgnację systemu zagęszczenia włosów, a tym samym przedłużą jego żywotność i możliwość poprawy swojego wyglądu.

Call Now Button