Zdejmowanie uzupełnienia włosów zamocowanego przy pomocy taśm lub kleju wymaga nieco wprawy. Musisz się tego po prostu nauczyć. Musisz być uważny, ponieważ materiał, z którego tworzy się uzupełnienia, jest bardzo delikatny i może się łatwo podrzeć. Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z systemami włosów, może to stanowić problem. Nie należy tego faktu uznawać jednak za powód do zmartwień. Chętnie nauczymy Cię jak poprawnie zdejmować Twój system. Z naszą pomocą procedura ta okaże się nie tylko prosta, ale i bezpieczna.

Aby zdjąć uzupełnienie włosów, musisz zaopatrzyć się w:

 • Gazę lub płatki do demakijażu,
 • Rozpuszczalnik kleju lub taśmy.

Jak odkleić uzupełnienie włosów?

W tym celu wykonaj poniższe kroki:

      Użyj rozpuszczalnika do zmywania kleju lub taśmy.
      Zidentyfikuj miejsce, w którym system jest przymocowany do skóry i posmaruj je zmywaczem kleju. Poczekaj kilka minut, aż roztwór wsiąknie i osłabi działanie kleju.
      Odklejaj uzupełnienie włosów, zaczynając od tylnej strony systemu, by nie uszkodzić jego przedniej linii. Jeśli jednak nosisz uzupełnienie kompleksowe, zakrywające całą głowę, odczep wyłącznie, a dopiero potem zdejmij system, zsuwając go z tyłu. Procedurę tę wykonuj ostrożnie i pomagaj sobie paznokciami. Gdy odkleisz już znaczną część, mocno chwyć palcami pozostały fragment.

Możesz także ułatwić sobie odklejanie systemu, pocierając go gąbką nasączoną rozpuszczalnikiem. Możesz też użyć do tego celu sprayu. W takim przypadku rozpylaj go w regularnych odstępach czasu między bazą a skórą.

DSC_8916 (Kopiowanie)

 

DSC_8907 (Kopiowanie)

 

DSC_8910 (Kopiowanie)

 

DSC_8909 (Kopiowanie)

 

DSC_8899 (Kopiowanie)

 

DSC_8912 (Kopiowanie)

 

DSC_8914 (Kopiowanie)