Zdejmowanie systemu uzupełnienia włosów zamocowanego przy pomocy taśm lub kleju wymaga nieco wprawy. Musisz się tego po prostu nauczyć. Musisz być uważny, ponieważ materiał, z którego tworzy się uzupełnienia, jest bardzo delikatny i może się łatwo podrzeć. Dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z systemami włosów, może to stanowić problem. Nie należy tego faktu uznawać jednak za powód do zmartwień. Chętnie nauczymy Cię jak poprawnie zdejmować Twój produkt naszą pomocą procedura ta okaże się nie tylko prosta, ale i bezpieczna.

Aby zdjąć przymocowaną bazę, musisz zaopatrzyć się w:

 • Gazę lub płatki do demakijażu,
 • Rozpuszczalnik kleju lub taśmy.

Jak odkleić proteze włosów?

W tym celu wykonaj poniższe kroki:

     1. Użyj rozpuszczalnika do zmywania kleju lub taśmy.
     1. Zidentyfikuj miejsce, w którym artykuł jest przymocowany do skóry i posmaruj je zmywaczem kleju. Poczekaj kilka minut, aż roztwór wsiąknie i osłabi działanie kleju.
     1. Odklejaj uzupełnienie włosów, zaczynając od tylnej strony włosów, by nie uszkodzić jego przedniej linii. Jeśli jednak nosisz uzupełnienie kompleksowe, zakrywające całą głowę, odczep wyłącznie odlepiony fragment, a dopiero potem zdejmij system, zsuwając go z tyłu. Procedurę tę wykonuj ostrożnie i pomagaj sobie paznokciami. Gdy odkleisz już znaczną część, mocno chwyć palcami pozostały fragment.

Możesz także ułatwić sobie odklejanie bazy, pocierając go gąbką nasączoną rozpuszczalnikiem. Możesz też użyć do tego celu sprayu. W takim przypadku rozpylaj go w regularnych odstępach czasu między bazą a skórą.

Jak poprawnie zdjąć Hair System? - krok 1

Jak poprawnie zdjąć Hair System? - krok 2

Jak poprawnie zdjąć Hair System? - krok 3

Jak poprawnie zdjąć Hair System? - krok 4

Jak poprawnie zdjąć Hair System? - krok 5

Jak poprawnie zdjąć Hair System? - krok 6

Jak poprawnie zdjąć Hair System? - krok 7

Call Now Button