Dziecięce krecone włoski na linii czoła

System włosów to doskonała metoda na ukrycie problemów na głowie. Zasłonięcie miejsc dotkniętych przerzedzeniami i łysieniem znacznie poprawia wygląd, podnosi pewność siebie i zadowolenie z życia. Ze względu na dopasowanie kształtu do potrzeb użytkownika, możemy przygotować uzupełnienie o dowolnym rozmiarze. Wystarczy podać tylko odpowiednie wymiary podczas składania zamówienia. Formularz zamówienia obejmuje również wybór opcji związanych z wyglądem włosów i dodatkami, m.in. baby hair.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby przymocowane włosy obejmowały cały obszar górnej części głowy i sięgały do naturalnej linii włosów w okolicy czoła. Dlatego właśnie system zamawiany w naszej firmie możesz wzbogacić o tzw. baby hair, czyli włosy dziecięce. Są to krótkie i kręcone włosy przy linii czoła, które biegną aż do skroni i sprawiają, że przednia linia bazy wygląda jeszcze bardziej naturalnie. Wybranie baby hair umożliwia ukrycie w naturalny sposób linii wyznaczającej granicę włosów. Jest to przydatne zwłaszcza przy wybraniu grubszej bazy.

Jak najbardziej naturalne dopasowanie nowych elementów fryzury do własnych pasm rosnących na głowie to przydatna cecha. Tzw. włosy dziecięce sprawią, że przejście między własnymi oraz przymocowanymi włosami będzie płynne i dyskretne.

Włosy dziecięce

Call Now Button