Zagęszczanie włosów oraz przedłużanie

Zagęszczanie włosów

W przypadku słabych, rzadkich lub całkowitego braku włosów można się pokusić o zagęszczanie włosów za pomocą Systemu Włosów. Jesteśmy tutaj po to, by pomóc i doradzić Ci podczas składania zamówienia na nowoczesny Hair System.

Służymy kompleksową obsługą podczas doboru tych wszystkich elementów. Decydując się na zagęszczanie włosów za pomocą systemu włosów, warto zwrócić szczególną uwagę na dobór bazy. Według nas to właśnie bazy są jedną z najważniejszych części uzupełnień włosów. Co ciekawe bazy mogą się także okazać jednymi z najbardziej problematycznych elementów, bowiem służą jako swoisty fundament pod zagęszczanie włosów.

Zagęszczanie włosów

Zagęszczanie włosów metodą siateczkową

W HairAgain znajdziesz wiele typów baz, z których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Bazy tradycyjne, zwane także classic są jednymi z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych. Dzięki połączeniu materiałów siateczkowych i imitujących skórę, są niezwykle wytrzymałe, a mocowanie włosów za pomocą klipsów, kleju lub taśm sprawia, że są także bardzo uniwersalne.

Baza z koronką z przodu do zagęszczenia włosów

Zagęszczanie włosów poprzez wykorzystanie bazy z koronką z przodu to kompromis między korzystnym wyglądem, a niezwykłą wytrzymałością. Z przodu każdej bazy znajduje się koronka, która daje bardzo naturalny wygląd na całej linii włosów.

 

Baza z koronką do zagęszczenia włosów

Nasi specjaliści spośród wielu różnych modeli i kolorów koronek dopasowują te najbardziej naturalnie wyglądającą, dzięki czemu nie będziesz odczuwał dyskomfortu.

Inne bazy do zagęszczania włosów

Bazy wykonane w całości z koronki wyglądają niezwykle naturalnie. Są miłe w dotyku, jednak nie są tak trwałe jak te wcześniejsze, przez co tracą zwolenników. Dostępne są także bazy z materiałów imitujących skórę. Te bazy, choć niezwykle trwałe i bardzo popularne, zwykle nie oddychają i są mniej wygodne od pozostałych. W ofercie znaleźć można także bazy wykonane z siateczki nylonowej wzmocnionej dookoła warstwą z poliuretanu. Bazy te są integracyjne, co oznacza, że przeciąga się przez nie własne włosy. Spośród wielu baz do wyboru, warto zastanowić się nad taką, która najbardziej spełni nasze oczekiwania. Trzeba także pamiętać, żeby dobrać odpowiednie mocowanie do wybranej wcześniej bazy. Klipsy, taśmy i kleje to niezwykle trwałe mocowania, które sprawiają, że zagęszczanie włosów staje się proste jak nigdy dotąd.

 

Bazy do zagęszczania włosów

W XXI wieku atrybut gęstych włosów stał się znowu bardzo ważny. Potrzebujemy posiadać gęste włosy dla lepszego samopoczucia i dowartościowania. Różnorodne metody zagęszczania włosów dostarczane przez firmy sprawiają, że mamy bardzo duży wybór. W ofercie posiadamy system włosów, można też zdecydować się na keratynowe zagęszczanie włosów czy też na posypki wykonane z mikrowłókien syntetycznych pomagających w ukryciu problemu. Zagęszczające włosy preparaty mają różne ceny oraz różną jakość, co daje nam obszerny wybór produktów.

Zagęszczanie włosów – na czym polega?

Zagęszczanie włosów jest procedurą, w której wyniku, na co wskazuje nazwa, klient uzyskuje gęstsze włosy. Oczywiście nie zwiększa się objętość naturalnych włosów klienta samych w sobie. Zabieg polega na doczepieniu dodatkowych pasm, jest na to kilka metod: za pomocą ringów, keratyny bądź metoda kanapkowa.

  • Metoda z ringami
    Jest to uzupełnienie włosów, gdzie sztuczne pasma doczepia się za pomocą malutkich obręczy. Nie należy martwić się tym, że obrączki będą widoczne, ponieważ są one dopasowane do koloru oraz stanu, w jakim znajdują się włosy klientki, rodzaj włosa tj. proste/kręcone także bierze się pod uwagę, w efekcie czego uzyskuje się naturalny wygląd całości.
  • Metoda keratynowa
    Do cienkiego pasma włosów doczepiany jest dodatkowym, również cienkim kosmykiem zakończonym łuską keratynową. Dzięki temu, że wybiera się cienkie pasemka, możliwy jest bezproblemowy wybór miejsca doczepienia i ilości w trakcie zagęszczania włosów.
  • Metoda kanapkowa
    Przy tym sposobie uzupełniania włosów doczepiane są one za pomocą dopinek znajdujących się na lekkiej taśmie. Umieszcza się ją przy linii włosów tak, że nie jest ona widoczna.

Kiedy warto skorzystać z możliwości zagęszczania włosów?

Ta usługa teoretycznie dostępna jest dla wszystkich osób, które chcą zwiększyć objętość swojej fryzury oraz ukryć ewentualne prześwity skóry spowodowane rzadkością lub cienkością naturalnych włosów. Jednak aby fryzjer podjął się uzupełniania, wymagane jest by klient bądź klienta posiadała włosy o przynajmniej 15-centymetrowej długości. Mimo że nie zawsze tania, jest to dla części osób lepsza opcja i mniej inwazyjna niż np. medyczne zabiegi na porost włosów. Z doczepów zawsze można zrezygnować, jednak trzeba pamiętać, że nie przy wszystkich metodach klient może bezpiecznie zrobić to sam.  Natomiast do usunięcia doczepionych włosów, najlepiej udać się do salonu, w którym były one poprzednio doczepiane.

Jaka jest cena zagęszczania włosów?

Oczywiście jest to zależne od salonu oraz miasta, jednak średnio szacuje się, że metoda na ringi jest najtańsza, widełki wahają się od 600 do 2200 zł, potem metoda keratynowa 800 – 2500 zł i najdrożej wychodzi metoda kanapkowa z cenami od 1000 do 3000 zł.

Nie wiesz jak zagęścić włosy? Skontaktuj się z nami już dziś i podaruj sobie piękną, gęstą fryzurę w kilka chwil. Skorzystaj z oferty i sprawdź jak zagęścić włosy – uzupełnianie włosów, zagęszczanie włosów system – Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Białystok, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Katowice

Call Now Button