Uzupełnianie i zagęszczanie włosów

Uzupełnianie włosów i zagęszczanie włosów system

W razie problemów z wypadaniem włosów można się pokusić o zagęszczanie włosów. Aby wybrać odpowiedni system zagęszczania włosów, warto zwrócić się o pomoc do specjalistów. Jesteśmy po to by pomóc i doradzić Ci podczas składania zamówienia. Służymy kompleksową obsługą podczas doboru tych wszystkich elementów. Decydując się na uzupełnianie włosów, warto zwrócić szczególną uwagę na dobór bazy. Według nas to właśnie bazy są jedną z najważniejszych części uzupełnień włosów. Co ciekawe bazy mogą się także okazać jednymi z najbardziej problematycznych elementów, bowiem służą jako swoisty fundament pod doczepianie włosów.

W HairAgain znajdziesz pięć typów baz, z których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Bazy tradycyjne, zwane także classic są jednymi z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych. Dzięki połączeniu materiałów siateczkowych i imitujących skórę, są niezwykle wytrzymałe, a mocowanie włosów za pomocą klipsów, kleju lub taśm sprawia, że są także bardzo uniwersalne. Zagęszczanie włosów poprzez wykorzystanie bazy z koroną z przodu to kompromis między korzystnym wyglądem, a niezwykłą wytrzymałością. Z przodu każdej bazy znajduje się koronka, która daje bardzo naturalny wygląd na całej linii włosów. Nasi specjaliści spośród wielu rożnych modeli i kolorów koronek dopasowują tą najbardziej naturalnie wyglądającą dzięki czemu nie będziesz odczuwał dyskomfortu.

Bazy wykonane w całości z koronki wyglądają niezwykle naturalnie, są miłe w dotyku, jednak nie są tak trwałe jak te wcześniejsze, przez co tracą zwolenników. Dostępne są także bazy z materiałów imitujących skórę. Te bazy choć niezwykle trwałe i bardzo popularne, zwykle nie oddychają i są mniej wygodne od pozostałych. W ofercie znaleźć można także bazy wykonane z siateczki nylonowej wzmocnionej dookoła warstwą z poliuretanu. Bazy te są integracyjne, co oznacza że przeciąga się przez nie własne włosy. Spośród wielu baz do wyboru, warto zastanowić się nad taką, która najbardziej spełni nasze oczekiwania. Trzeba także pamiętać, żeby dobrać odpowiednie mocowanie do wybranej wcześniej bazy. Klipsy, taśmy i kleje to niezwykle trwałe mocowania, które sprawiają, że zagęszczanie włosów staje się proste jak nigdy dotąd. Nie wiesz jak zagęścić włosy? Skontaktuj się z nami już dziś i podaruj sobie piękną, gęstą fryzurę w kilka chwil. Skorzystaj z oferty i sprawdz jak zagęścić włosy – uzupełnianie włosów, zagęszczanie włosów system – Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Kraków i inne miasta.