Zagęszczanie włosów oraz przedłużanie

Zagęszczanie włosów

W przypadku słabych, rzadkich lub całkowitego braku włosów można się pokusić o zagęszczanie włosów za pomocą Systemu Włosów. Jesteśmy tutaj po to, by pomóc i doradzić Ci podczas składania zamówienia na nowoczesny Hair System.

Służymy kompleksową obsługą podczas doboru tych wszystkich elementów. Decydując się na zagęszczanie włosów za pomocą systemu włosów, warto zwrócić szczególną uwagę na dobór bazy. Według nas to właśnie bazy są jedną z najważniejszych części uzupełnień włosów. Co ciekawe bazy mogą się także okazać jednymi z najbardziej problematycznych elementów, bowiem służą jako swoisty fundament pod zagęszczanie włosów.

zagęszczanie włosów

W HairAgain znajdziesz wiele typów baz, z których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Bazy tradycyjne, zwane także classic są jednymi z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych. Dzięki połączeniu materiałów siateczkowych i imitujących skórę, są niezwykle wytrzymałe, a mocowanie włosów za pomocą klipsów, kleju lub taśm sprawia, że są także bardzo uniwersalne. Zagęszczanie włosów poprzez wykorzystanie bazy z koroną z przodu to kompromis między korzystnym wyglądem, a niezwykłą wytrzymałością. Z przodu każdej bazy znajduje się koronka, która daje bardzo naturalny wygląd na całej linii włosów.

 

zagęszczanie włosów

Nasi specjaliści spośród wielu różnych modeli i kolorów koronek dopasowują te najbardziej naturalnie wyglądającą, dzięki czemu nie będziesz odczuwał dyskomfortu.

Bazy wykonane w całości z koronki wyglądają niezwykle naturalnie, są miłe w dotyku, jednak nie są tak trwałe jak te wcześniejsze, przez co tracą zwolenników. Dostępne są także bazy z materiałów imitujących skórę. Te bazy, choć niezwykle trwałe i bardzo popularne, zwykle nie oddychają i są mniej wygodne od pozostałych. W ofercie znaleźć można także bazy wykonane z siateczki nylonowej wzmocnionej dookoła warstwą z poliuretanu. Bazy te są integracyjne, co oznacza, że przeciąga się przez nie własne włosy. Spośród wielu baz do wyboru, warto zastanowić się nad taką, która najbardziej spełni nasze oczekiwania. Trzeba także pamiętać, żeby dobrać odpowiednie mocowanie do wybranej wcześniej bazy. Klipsy, taśmy i kleje to niezwykle trwałe mocowania, które sprawiają, że zagęszczanie włosów staje się proste jak nigdy dotąd.

 

zagęszczanie włosów

W XXI wieku atrybut gęstych włosów stał się znowu bardzo ważny. Potrzebujemy posiadać gęste włosy dla lepszego samopoczucia i dowartościowania. Różnorodne metody zagęszczania włosów dostarczane przez firmy sprawiają, że mamy bardzo duży wybór. Oprócz systemów włosów można zdecydować się na keratynowe zagęszczanie włosów czy też na posypki wykonane z mikrowłókien syntetycznych pomagających w ukryciu problemu. Zagęszczające włosy preparaty mają różne ceny oraz różną jakość, co daje nam obszerny wybór produktów.

Nie wiesz jak zagęścić włosy? Skontaktuj się z nami już dziś i podaruj sobie piękną, gęstą fryzurę w kilka chwil. Skorzystaj z oferty i sprawdź jak zagęścić włosy – uzupełnianie włosów, zagęszczanie włosów system – Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Białystok, Bydgoszcz, Kraków, Lublin, Katowice