Tupet męski

Łysienie i szybka utrata włosów wydaje się dla mężczyzn czymś całkowicie normalnym. Warto jednak podkreślić, że nie każdemu mężczyźnie dobrze jest w łysinie, dlatego stale rosnącą popularnością cieszą się tupety męskie. Problemy z nadmiernym wypadaniem włosów dotykają dziś wielu mężczyzn, zaś przyczyną tego zjawiska są najczęściej uwarunkowania genetyczne (wysoki poziom testosteronu), poważne choroby, takie jak choroba nowotworowa oraz stresujący tryb życia. Trycholodzy szacują, że nadmierny stres może znacznie przyspieszyć wypadanie włosów, dlatego tupet męski jest idealnym rozwiązaniem tego problemu.

Tupety męskie z włosów naturalnych – dlaczego warto je wybrać?

Męski tupet w dalszym ciągu przez zdecydowaną większość społeczeństwa kojarzony jest ze śmieszną imitacją grzywki, która zawsze spada podczas mocniejszego wiatru. Z tego powodu należy wyraźnie podkreślić, iż współczesne tupety męskie to wysokiej jakości peruki, które wykonywane są z naturalnych i syntetycznych włosów, dzięki czemu ich wygląd jest praktycznie nie do odróżnienia z prawdziwą fryzurą. Warto podkreślić, iż tupety naturalne męskie można poddawać personalizacji, czyli strzyżeniu i modelowaniu, dzięki czemu tupet dopasowany jest do całej fryzury.

W jaki sposób zakłada się tupety męskie naturalne?

Męski tupet z włosów naturalnych może być przyczepiany do skóry głowy zarówno za pomocą taśm klejących lub specjalnego kleju. Dzięki temu tupet bardzo dokładnie trzyma się głowy i nie ma możliwości strącenia go przez np. silny podmuch wiatru. Podstawą tupetów oferowanych przez nasz sklep baza wykonana z mikroskóry wzmocnionej poliuretanem. Dzięki temu skóra pod tupetem oddycha, a koronkowa linia nad czołem zapewnia bardzo gęstą i naturalnie wyglądającą grzywkę. Zakładanie męskiego tupetu nie jest czasochłonne, dzięki czemu każdy mężczyzna może włączyć te czynność do codziennej porannej toalety. Współczesne tupety męskie są tak dokładnie dopasowane do fryzury, że osoba postronna nie jest w stanie zorientować się, iż na czubku głowy znajduje się topper, a nie naturalna linia włosów.

Tupet męski

Męski tupet – cena i jakość wykonania

Męskie tupety w pełni odpowiadają wysokości ich ceny, ponieważ wyróżniają się doskonałą jakością. Warto nadmienić także, iż tupety z włosa syntetycznego także charakteryzują się wyjątkową solidnością wykonania i na dodatek są bardzo trwałe. Dostępne w naszym sklepie męskie tupety syntetyczne marki Ellen Wille, to światowa klasa włosa syntetycznego podparta wieloletnim doświadczeniem. Syntetyczne tupety męskie Ellen Wille posiadają syntetyczny włos o dodatkowym wzmocnieniu termicznym, który chroni włókna do temperatury 140 stopni Celsjusza. Dzięki temu tupet umożliwia ułożenie fryzury na stałe lub tylko tymczasowe modelowanie. W przypadku syntetycznych tupetów marki Ellen Wille postawiono na bazę wykonaną z mikroskóry z poliuretanową obwódką, która pozwala na dokładne dopasowanie tupetu do skóry głowy.

Możliwości, jakie daje Ci tupet męski – zastosowanie męskiego tupetu

Bujna fryzura i brak problemów z łysiejącymi zakolami zdecydowanie pomagają z męską pewnością siebie. Tupet męski idealnie dopasowuje się do kształtu głowy swojego właściciela i wygląda dokładnie tak, jak jego naturalna fryzura. Warto podkreślić w tym miejscu, że dostępne są w naszych salonach tupety męskie o różnych odcieniach, dzięki czemu każdy mężczyzna jest w stanie dokładnie dopasować tupet do swojego koloru włosów. Co więcej, tupety z włosa naturalnego mogą zostać poddane pełnej personalizacji, takiej jak farbowanie czy cięcie. Takie rozwiązanie pozwala na spektakularną metamorfozę, która będzie zachwycać zarówno bliskich, jak i nieznajomych.

Męski tupet z włosów naturalnych i syntetycznych musi być w odpowiedni sposób pielęgnowany, aby zachował swój wygląd na długi czas. Używanie właściwych środków do pielęgnacji pozwala w zdecydowanym stopniu przedłużyć żywotność tego rodzaju peruki – w naszym sklepie znajdziesz profesjonalne akcesoria do tupetów, które pomogą w utrzymaniu tupetu w świetnej formie przez długi okres czasu.

Call Now Button