Tupet damski

Włosy są jednym z najważniejszych atrybutów kobiecości. Z tego powodu wszelkie problemy trychologiczne mocno odbijają się na poczuciu własnej wartości i atrakcyjności. Warto nadmienić, że dziś problem z przedwczesnym wypadaniem włosów dotyka coraz większą ilość kobiet i spowodowany jest wieloma różnymi czynnikami, takimi jak uwarunkowania genetyczne, poważne choroby, a także stresujący tryb życia. Jednym z najlepszych sposobów na zagęszczenie fryzury i pozbycie się problemów z nadmiernym wypadaniem włosów jest tupet damski, czyli peruka, która charakteryzuje się wysoką jakością i błyskawicznym nałożeniem na głowę za pomocą spinek clip in.

Tupet damski, czyli remedium na problemy z włosami

Problem wypadających włosów jest wśród kobiet coraz częściej spotykany, dlatego różnorakie fora internetowe są zapełnione tysiącami zapytań odnośnie skutecznego rozwiązania. Jednym z najlepszych sposobów na nieinwazyjne zagęszczenie włosów jest tupet damski zwany także topperem. Jest to rodzaj peruki, który przyczepiany jest do prawdziwych włosów, dzięki czemu prezentuje się bardzo naturalnie. Warto podkreślić, iż tupet damski doskonale sprawdza się w przypadkach przerzedzenia się włosów oraz łysienia plackowatego i androgenowego. Pozwala on dobrze zakryć wszelkie mankamenty i nadaje fryzurze całkowicie nowy wygląd.

Dlaczego warto zdecydować się na tupet z włosów naturalnych?

Najpopularniejsze są tupety z włosów naturalnych, ze względu na swój realistyczny wygląd i sposób układania się włosów. Tego rodzaju tupety damskie dostępne są zarówno w kilku naturalnych kolorach, jak brąz, czerń, piaskowy blond, a także w balejażach czy ombre – dzięki temu każda kobieta może dokładnie dopasować kolor tupetu do swoich preferencji, a także odcienia swoich naturalnych włosów.

W przypadku problemów z łysieniem na czubku głowy, polecane są tupety typu Front Lace, które charakteryzują się grzywką, która tworzy naturalną linię włosów, dzięki czemu tupet wygląda bardzo naturalnie i nie sposób odróżnić go od prawdziwych włosów.

Tupet damskiTupet damski clip in – dlaczego jest tak popularny?

Jedną z najważniejszych i najczęściej wymienianych zalet tupetów damskich typu clip in, jest błyskawicznie szybka metoda aplikacji. Tupet mocowany jest za pomocą klipsów do prawdziwych włosów, dzięki czemu doskonale przylega do głowy. Warto podkreślić, że metoda clip in jest szczególnie bezpieczna dla prawdziwych włosów, ich cebulek oraz skóry głowy, gdyż do dobrego i stabilnego przymocowania tupetu nie potrzeba kleju ani zgrzewarek. Damski tupet jest świetną alternatywą dla inwazyjnych metod zagęszczania włosów, takich jak chirurgiczny przeszczep włosów. Co więcej, spinki typu clip-in bardzo trwale mocują tupet do głowy, dzięki czemu nawet silny podmuch wiatru nie jest w stanie go przemieścić.

Wygodne mocowanie to nie jedyne zalety damskich topperów. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka jakość wykonania oferowanych przez nas tupetów, zarówno tych z włosów naturalnych, jak i syntetycznych. Okrągła baza z mikroskóry (monofilamentu) zapewnia dokładne pokrycie czubka głowy. Warto zaznaczyć także, że damskie toppery charakteryzują się oddychającą bazą, w którą ręcznie wszyte są wysokiej jakości włosy naturalne lub syntetyczne. Ręcznie robione tupety damskie wyróżniają się także bardzo naturalnym wyglądem, dzięki czemu można robić na nich przedziałki.

Czym kierować się podczas wyboru damskiego tupetu?

W naszym sklepie znajdziesz bardzo szeroki wybór wysokiej jakości tupetów damskich z włosów naturalnych oraz włosów syntetycznych. Wybierając topper damski w pierwszej kolejności należy określić jego długość, ponieważ tupety naturalne mogą osiągać nawet długość ok. 40cm. W przypadku ich syntetycznych odpowiedników długość zazwyczaj jest krótsza. Decydując się na damski tupet z włosów naturalnych istnieje możliwość jego pełnej personalizacji, czyli modelowania, przycinania lub farbowania. Dzięki temu tupet idealnie dopasowany jest do naturalnych włosów.

Call Now Button