Systemy włosów – Olsztyn

Co to jest system włosów? Pod tym pojęciem rozumiemy rewolucyjny pomysł, który łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnych peruk oraz chirurgicznych przeszczepów włosów. System uzupełnień jest autorską superperuką, przygotowywaną z myślą o potrzebach konkretnego odbiorcy. Tego typu rozwiązanie może maskować wybrane ubytki i zagęszczać włosy dokładnie w tych punktach, w których pojawią się przerzedzenia.

Jakie korzyści ma system uzupełnień?

Mówimy tu o produkcie najwyższej jakości, przygotowywanym na zamówienie, zgodnie z wytycznymi klienta. Kupujący określa parametry systemu, dzięki czemu otrzymuje unikatowe wypełnienie ubytków, które w pełni będzie odpowiadać jego potrzebom. System pozwala więc pozytywnie wyróżnić się z tłumu. Noszenie systemu na głowie jest bardzo wygodne i nie powoduje bólu. Można nawet zapomnieć, że uzupełnienie znajduje się na głowie. Co więcej, jest on neutralny dla organizmu (nie ingeruje w tkanki). Dzięki temu może być stosowany również przez pacjentów przechodzących kuracje lub wykazujących przeciwwskazania do wykonania przeszczepu włosów. System daje gwarancję skuteczności, idealnie maskując konkretne ubytki. Świetnie sprawdza się w przypadku pojawienia się łysienia i przerzedzeń.

Ile kosztuje system włosów i jak długo czeka się na realizację?

Podanie konkretnej wartości systemu uzupełnień włosów nie jest takie proste. Ceny tego typu wyrobów są bardzo różnorodne, ponieważ zmiennych, które mają wpływ na wygląd i rozmiar systemu, jest wiele. Należy najpierw określić jego przybliżone cechy, aby podać orientacyjny koszt systemu uzupełnień. Takie informacje można uzyskać kontaktując się telefonicznie z zespołem doradców Hair Again. Czas niezbędny na realizację też jest zależny od wybranej opcji. Na wykonanie systemu trzeba czekać 16 lub 8 tygodni. Pierwszy podany czas to okres oczekiwania przy wybraniu procedury standardowej, z kolei krótszy termin oznacza tryb przyspieszony, który jest możliwy za dodatkową opłatą.

Osobom, którym wydaje się, że czekanie jest zbyt długie, warto nakreślić jedną rzecz. System uzupełnień włosów jest bardzo drobiazgowym produktem. Wykonanie zamówionego systemu wymaga ogromnej precyzji i wiedzy. Wszystkie pasma są umieszczane skrupulatnie i pojedynczo, co ma wpływ na podane terminy oczekiwania.

Jakie są składowe systemu włosów?

Klient, który podejmie decyzję o wykonaniu systemu uzupełnień w Hair Again ma możliwość wyboru baz. W ofercie są przede wszystkim baza klasyczna (najpopularniejsza wśród klientów), lace front (baza z koronką z przodu, pozwala na uzyskanie naturalnego wyglądu włosów na linii czoła), skin (baza wykonana została z materiału imitującego skórę) lub full lace (cała baza jest zrobiona z koronki). Kupujący określa też sposób mocowania uzupełnienia do głowy. Tutaj w grę wchodzą klej, klipsy i taśmy. Każda z tych metod ma swoje charakterystyczne cechy i swoiste zalety. Wszystkie umożliwiają intuicyjne, szybkie i bezbolesne mocowanie oraz ściąganie systemu.

Z naszych obserwacji wynika, że klienci poświęcają najwięcej czasu na wybór włosów. Pasma różnią się między sobą walorami estetycznymi: barwą, długością, gęstością, skrętem oraz miejscem pochodzenia. Włosy, z których wykonuje się peruki naturalne i systemy uzupełnień, mogą pochodzić z różnych części globu. Hair Again komponuje swoje projekty, wykorzystując do tego pasma chińskie, indyjskie, mongolskie, europejskie lub słowiańskie. Włosy najwyższej jakości to te, które nie były poddawane intensywnej koloryzacji (tzw. włosy typu virgin). Alternatywą dla włosów naturalnych są pasma wykonane z włókien syntetycznych. Jednak one nie prezentują się równie okazale, co włosy naturalne, ale za to są sporo tańsze i łatwiej dostępne.

Gdzie kupić system włosów Olsztyn?

System włosów można kupić w sklepie stacjonarnym lub przez Internet. Tego typu zaawansowanych produktów należy szukać w najbardziej renomowanych i specjalistycznych salonach. Hair Again zaprasza klientów do jednego ze swoich stacjonarnych punktów konsultacyjnych. Są one dostępne w największych miastach w Polsce. W każdym z nich czeka na Ciebie profesjonalna pomoc doradców oraz bogaty wybór elementów, z których możesz skomponować swój wymarzony system uzupełnień. Olsztyn jeszcze co prawda nie ma takiego punktu na swoim obszarze, ale biorąc pod uwagę, jak dynamicznie rozwija się sieć Hair Again, to niewykluczone, że ta sytuacja zmieni się w przyszłości. Póki co osoby rozważające system włosów Olsztyn muszą zadowolić się wizytą w innym mieście (Warszawa, Gdańsk) lub kupić go przez przez sieć.

Jak zamówić system uzupełnień włosów przez Internet?

Jeśli klient chce złożyć zamówienie na system uzupełnień za pomocą strony HairAgain.com.pl, powinien utworzyć w pierwszej kolejności konto klienta. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na stronie, możesz zamówić (kupić lub wypożyczyć) starter. W zestawie startowym przesłanym przez producenta znajdują się wszystkie elementy, z których składają się systemy uzupełnień. Klient może wybierać spośród próbek włosów, baz i sposobów mocowania. Dzięki zestawowi startowemu możesz samodzielnie poczuć, jak prezentują się (od strony wizualnej i praktycznej) poszczególne elementy systemu. Dzięki temu można dobrać te komponenty, które pasują komuś najbardziej.

Jest jeszcze jedna ważna rzecz, o której należy pamiętać przy zamawianiu swojego systemu włosów. Wypełnienie formularza nie kończy procesu zakupowego. Przed rozpoczęciem prac nad wykonaniem systemu, przedstawiciel Hair Again będzie jeszcze kontaktować się z klientem. To ważny moment, ponieważ na tym etapie obie strony ostatecznie potwierdzają wszystkie parametry uzupełnienia. To jest istotne, ponieważ omawiane tu systemy włosów są produktem robionym na zamówienie, których nie można będzie zwrócić. Dlatego tak ważne jest wielostopniowe zatwierdzenie końcowego produktu.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, obejrzyj nasz film instruktażowy, który wyjaśnia jak zamówić system uzupełnień włosów online.

System włosów Olsztyn

System włosów Olsztyn

 

Call Now Button