Systemy uzupełnień

Po zapoznaniu się z podstawowymi informacjami odnośnie do sposobu projektowania i opracowywania baz włosów HairAgain nie będzie stanowił dla Ciebie najmniejszego problemu wybór produktu w pełni spełniającego Twoje wymagania. Na samym początku musisz określić swoje preferencje i odpowiedzieć na pytanie, czy poszukujesz bazy niewidocznej, czy też wytrzymałej. Nie oznacza to oczywiście, że baza wytrzymała będzie w pełni widoczna. Oferowane przez nas systemy łączą w sobie dyskrecję i wysoką jakość wykonania.

Jakie typy baz dla  hair system oferuje nasza firma

Dzięki zapoznaniu się z dostępnymi rodzajami baz będziesz w stanie określić jakiego produktu potrzebujesz.

1. Classic – Bazy tradycyjne

Bazy te cieszą się największą popularnością wśród naszych klientów. Stanowią synergię materiałów siateczkowych i imitujących skórę. Są jednocześnie grube i bardzo wytrzymałe. Mocuje się je za pomocą klipsów, kleju lub taśm.


2. Lace front – Baza z koronką z przodu

Baza ta stanowi połączenie estetycznego wyglądu i wytrzymałości hair system -u. Z przodu bazy umieszczona jest koronka, która sprawia, że cała linia włosów wygląda bardzo naturalnie. Przygotowywane przez nas bazy dostępne są w różnych wzorach i wykonywane są z różnych materiałów, dzięki czemu każdy klient znajdzie w naszym asortymencie produkt dla siebie. Problemem może być zauważalna różnica w wadze materiałów (koronki i skóry). Co więcej, na zetknięciu materiałów daje się wyczuć niewielki szew. Bazę mocuje się za pomocą klipsów, kleju lub taśm.


3. Full lace – Baza wykonana w całości z koronki

Baza ta przygotowywana jest w całości na bazie siatki lub materiału koronkowego. Charakteryzuje się wysoką delikatnością. Nie wpływa to jednak negatywnie na jej wytrzymałość, która osiągana jest poprzez wykorzystanie dodatkowych elementów wzmacniających. Atutem opisywanej bazy jest jej bardzo naturalny wygląd. Efektywnie przepuszcza ona powietrze i jest bez porównania najlżejsza ze wszystkich dostępnych produktów. Niestety – niezwykle łatwo można ją uszkodzić, co negatywnie przekłada się na jej żywotność. Bazę systemu włosów dla mężczyzn bądź dla kobiet mocuje się za pomocą kleju lub taśm.


4. Skin – Bazy z materiału imitującego skórę

Baza wykonana jest w całości z poliuretanu – materiału imitującego skórę. Cieszy się sporą popularnością wśród naszych klientów, przede wszystkim z uwagi na wytrzymałość oraz możliwości dopasowania koloru w taki sposób, aby wyglądała niemal identycznie jak skóra klienta. Możliwy wybór różnej grubości materiału. Bazy ze skóry nie oddychają, mimo że do pewnego stopnia przepuszczają powietrze. Może to sprawić, że czuć się będziesz w nich mniej komfortowo niż w pozostałych bazach oraz szybciej będziesz się pocić. Bazę tego typu mocuje się za pomocą kleju lub taśm.


5. Inne.

W tej sekcji znajdują się przede wszystkim bazy wykonane z siateczki nylonowej wzmocnionej dookoła warstwą z poliuretanu. Niektóre z nich to produkty integracyjne, co oznacza, że są one bezpośrednio łączone z włosami klienta. Mocuje się je przy pomocy klipsów.