HairAgain – zaufaj specjalistom od protez włosów

Protezy włosów

Wypadające włosy to problem naszych czasów. Zjawisko to dotyczy mężczyzn, kobiet, a w skrajnych przypadkach nawet dzieci. Cała paleta czynników odpowiadających za intensywne wypadanie włosów sprawia, że po dziś dzień nie udało nam się znaleźć uniwersalnego sposobu na zwalczanie łysienia. Aby dobrać odpowiednią metodę kuracji, należy skonsultować się ze specjalistą, najlepiej trychologiem lub lekarzem dermatologiem, który pomoże zdiagnozować problem i wskaże czynniki mogące być przyczyną wypadania włosów. A te mogą być bardzo różnorodne. Na czele listy czynników sprzyjających łysieniu wymienia się predyspozycje genetyczne, kwestie hormonalne, przewlekły stres, używki, choroby towarzyszące, dietę ubogą w witaminy i minerały, nieodpowiedzialną pielęgnację, urazy skóry głowy, choroby towarzyszące lub intensywne terapie (np. chemioterapię stosowaną przy leczeniu onkologicznym), przy których wypadanie włosów jest niejako efektem ubocznym. Sporo tego, prawda?

Aby przekonać się, co na wypadanie włosów będzie najskuteczniejszym sposobem, możesz zgłosić się do specjalistów HairAgain. Z ich porad możesz skorzystać w punktach konsultacyjnych ulokowanych w największych miastach w Polsce. Konsultacja z fachowcem pozwoli ci zaoszczędzić czas i pieniądze na walkę z łysieniem. Wiele przykładów dowodzi, że samodzielnie poszukiwania remedium na wypadające włosy pochłaniają mnóstwo czasu i pieniędzy. Czy stać cię na takie marnotrawstwo?

Co na łysienie? Protezy włosów!

Po postawieniu trafnej diagnozy osoba zmagająca się z łysieniem może sięgnąć po suplementy diety na porost włosów lub dermokosmetyki, których zadaniem jest poprawa kondycji samych pukli i skóry głowy. Te parametry można także poprawić za pomocą zabiegów trychologicznych. A co jeśli wszystkie te metody zawodzą lub gdy jest już za późno na stymulowanie porostu włosów? Faktem jest, że w niektórych przypadkach łysienia współczesna medycyna bezradnie rozkłada ręce. Nie oznacza to jednak, że osoby w tej sytuacji są skazane na niedoskonałości, przerzedzenia i łyse plamy na głowie. W sukurs przychodzą im bowiem protezy włosów, w środowisku trychologicznym znane także jako systemy uzupełnień włosów. Co to takiego?

Chodzi o spersonalizowaną perukę, która jest idealnie dopasowana do potrzeb użytkownika. Dzięki niej możesz ukryć konkretny ubytek (np. zakola lub gniazdko na czubku głowy) i dopasować nowe włosy do oryginalnej fryzury. Protezy włosów są alternatywą dla tradycyjnych peruk oraz inwazyjnego i kosztownego zabiegu przeszczepu włosów. W HairAgain protezy włosów tworzymy z najlepszych jakościowo komponentów pochodzących od sprawdzonych dostawców, co przekłada się na niedościgniony komfort użytkownika. Systemy włosów są robione na indywidualne zamówienie klienta, przez co kupuje on wyjątkowy, nieporównywalny do innych produkt.

Protezy włosów zapewniają elastyczność

Każdy system uzupełnień włosów składa się z trzech komponentów. Pierwszym jest sposób łączenia protezy do głowy lub włosów. Tu klient ma do wyboru klipsy (przyczepianie do pukli) lub taśmy i kleje łączące system bezpośrednio do ogolonej skóry głowy. Jeszcze większe pole manewru jest w temacie baz, czyli tej części, do które przytwierdzone są włosy. HairAgain oferuje kilka typów baz: Classic, Lace Front, Full Lace, Skin, inne – a w każdej grupie znajduje się kilka konkretnych modeli.

Wybór podstawy jest ważną kwestią, ponieważ od bazy zależy komfort noszenia protezy włosów, a także odparowywanie wilgoci kumulującej się na skórze głowy. Jest to szczególnie istotne w przypadku osób aktywnych fizycznie. Dokładnie! Proteza włosów w postaci systemu uzupełnień zrobionego z włosów naturalnych i bazy z mikroskóry nie przeszkadza w uprawianiu sportu i życiu pełnym pasji. Wróćmy jednak do konstrukcji samego systemu włosów. Jego kluczowym komponentem są oczywiście same włosy – to one odpowiadają za wygląd całości. Kupując protezę włosów w HairAgain do wyboru masz włosy syntetyczne (zrobione z tworzyw sztucznych) oraz włosy naturalne: chińskie, indyjskie, mongolskie, europejskie, słowiańskie. Za najlepsze i najtrwalsze uchodzą włosy typu virgin, a więc takie, które do tej pory nie były poddawane zabiegom pielęgnacyjnym mogącym niekorzystnie wpłynąć na ich strukturę.

Włosy, o których zawsze marzyłeś

Proteza włosów to idealne rozwiązanie dla tych, którzy raz na zawsze chcą pozbyć się problemów z łysieniem. System włosów daje możliwość zaprojektowania praktycznie każdego elementu swojej nowej fryzury. Nie zmarnuj tej szansy i sprawdź, jaki potencjał drzemie w protezach włosów sygnowanych logo HairAgain. Nasi specjaliści w punktach konsultacyjnych pomogą ci określić rozmiar bazy, której potrzebujesz. Możesz to zrobić także samodzielnie, w domowym zaciszu, z pomocą naszego zestawu startowego. Starter można zamówić (wypożyczyć lub kupić przez internet). Osobom składającym zamówienie samodzielnie z pomocą przychodzą materiały instruktażowe na naszej stronie internetowej.

Nie umniejszaj łysieniu

Łysienie to problem kojarzony przede wszystkim z estetyką. Z naszego doświadczenia wynika, że to spore uproszczenie. Osoby zmagające się z wypadającymi włosami często podkreślają bowiem mentalne konsekwencje tego schorzenia. Obniżony nastrój, kiepska samoocena, wstyd, kompleksy, niechęć do nawiązywania kontaktów prywatnych i biznesowych to tylko niektóre z następstw łysienia. Na szczęście jest na nie sposób! Stawiając na system włosów możesz szybko i skutecznie pozbyć się tego problemu. Sprawdź potencjał drzemiący w markowych protezach włosów i zadbaj o swoje dobre samopoczucie na wielu płaszczyznach!

Call Now Button