Serwis

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w produkcji nowych systemów włosów. W asortymencie naszych usług znaleźć można również naprawę, uzupełnienia włosów, koloryzację i regenerację.

Usługi serwisowe

Po upływie okresu gwarancyjnego klient może w dalszym ciągu korzystać z naszych usług serwisowych.

Co w przypadku, gdy Twój system włosów jest uszkodzony, poplątany lub jego kolor zdaje się być bledszy niż w momencie zakupu? Warto powierzyć produkt naszym ekspertom w celu przeprowadzenia naprawy i regeneracji. Ceny tego typu usług ustalane są indywidualnie, głównie z uwagi na fakt, iż są one zależne od stanu systemu, stopnia jego uszkodzenia oraz typu zabiegów, jakie nasi eksperci będą musieli uczynić, wykonać naprawę  i przywrócić go do stanu pełnej używalności.

Systemy włosów - serwis
Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z użytkowaniem systemu włosów, zadzwoń do naszych przedstawicieli – postarają się oni udzielić Ci pomocnych wskazówek. Zainteresowanym klientom oferujemy ponad 25-letnie doświadczenie w branży. Nasze porady z całą pewnością pomogą Ci osiągnąć pełnię satysfakcji z użytkowania produktu wykonanego zgodnie z Twoimi wytycznymi.

W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń, deformacji lub tym podobnych problemów, prosimy o przesłanie zdjęcia lub całego systemu wraz z opisem i danymi kontaktowymi. Dokonamy w takim przypadku indywidualnej wyceny i dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić produkt do stanu pełnej używalności.

Call Now Button