Serwis

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w produkcji nowych systemów włosów. W asortymencie naszych usług znaleźć można również naprawę, uzupełnienia włosów, koloryzację i regenerację.

Usługi serwisowe

Po upływie okresu gwarancyjnego klient może w dalszym ciągu korzystać z naszych usług serwisowych.

W przypadku, gdy Twój system jest uszkodzony, poplątany lub też jego kolor zdaje się bledszy niż w momencie zakupu – warto powierzyć produkt naszym ekspertom w celu przeprowadzenia naprawy i regeneracji. Ceny tego typu usług ustalane są indywidualnie, głównie z uwagi na fakt, iż są one zależne od stanu systemu, stopnia jego uszkodzenia oraz typu zabiegów, jakie nasi eksperci będą musieli wykonać, aby przywrócić go do stanu pełnej używalności.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy związane z użytkowaniem systemu, zadzwoń do naszych przedstawicieli – postarają się oni udzielić Ci pomocnych wskazówek. Zainteresowanym klientom oferujemy ponad 15-letnie doświadczenie w branży. Nasze porady z całą pewnością pomogą Ci osiągnąć pełnię satysfakcji z użytkowania produktu wykonanego zgodnie z Twoimi wytycznymi.

W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń, deformacji lub tym podobnych problemów, prosimy o przesłanie zdjęcia lub całego systemu wraz z opisem i danymi kontaktowymi. Dokonamy w takim przypadku indywidualnej wyceny i dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić produkt do stanu pełnej używalności.