Pierwsze zamówienie

Po raz pierwszy masz styczność z HairAgain?

W przypadku, gdy po raz pierwszy składasz zamówienie poprzez naszą stronę, skorzystaj z naszego zestawu startowego, zawierającego niezbędne próbniki i taśmy do zdejmowania miary. Aby produkt w pełni spełnił Twoje oczekiwania, konieczne jest także jak najdokładniejsze określenie koloru, gęstości i skrętu włosa. Nasi eksperci mogą doradzić Ci i rozwiać Twoje wątpliwości, jednakże ostateczna decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Zestaw startowy HairAgain

Korzystałeś z Hair System już wcześniej?

Jeżeli posiadasz już jeden z produktów z gamy Hair System i chciałbyś zamówić nowy – nie musisz korzystać ze startera. Wystarczy, że założysz konto w naszym Sklepie z włosami. Możesz również przesłać naszym przedstawicielom poprzednio użytkowany produkt wraz z opisem i danymi kontaktowymi, a nasi eksperci wykonają na jego bazie produkt identyczny lub też wprowadzą niezbędne modyfikacje. Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia skontaktujemy się z Tobą celem ustalenia wszelkich szczegółów.

 

 

copy


Składając zamówienie po raz pierwszy, będziesz potrzebował  Startera zawierającego pomocne wskazówki i niezbędne akcesoria. Następnym krokiem będzie wypełnienie formularza zamówieniowego, podając wszelkie parametry Twojego systemu włosów. Zamów lub wypożycz pakiet startowy. Naszym klientom oferujemy próbniki, które to znacznie ułatwiają podjęcie ostatecznego wyboru.

 

 1. Każdy klient zainteresowany naszymi usługami musi na samym początku procesu zakupowego zdjąć miarę, a następnie – przejść do sklepu i wybrać rodzaj bazy. Wybierając typ bazy, kieruj się swoimi osobistymi preferencjami. W zależności od efektu jaki pragniesz uzyskać, konieczny będzie wybór innej bazy. Decydując się na jeden z produktów trwalszych, wybrać możesz większą gęstość włosów. Pamiętaj jednakże, że baza nie będzie wtedy wyglądała tak naturalnie jak jej cieńszy odpowiednik typu lace.
 2. Kolejnym etapem jest wybór włosa. Jeśli chciałbyś maksymalnie zwiększyć żywotność produktu, zdecyduj się na włos słowiański.
  Nie zapomnij o wyborze rodzaju fryzury! Dodatkowo, na kształtce narysuj jak ma wyglądać Twoja fryzura. Zaznacz strzałkami kierunek ułożenia włosów. Kształtkę musisz następnie dokładnie zmierzyć celem określenia w zamówieniu powierzchni uzupełnienia. W obliczeniu powierzchni pomoże Ci nasz kalkulator. Korzystając z próbnika (który możesz zamówić w zestawie startowym) określ pożądany kolor włosów lub dołącz próbkę swoich włosów, zaznaczając dodatkowo w jakiej kategorii znajduje się Twój kolor.
 3. Następny krok to wybór długości włosa. Pod uwagę wziąć należy fakt, iż włos będzie miał taką samą długość w każdej części uzupełnienia.
  Od klienta wymagamy także, aby doprecyzował skręt włosów – począwszy od prostych aż po bardzo kręcone.
 4. Teraz określić musisz gęstość włosów. Zdecydować się możesz na każdą z dostępnych opcji, warto jednakże pamiętać, że w przypadku baz delikatniejszych zbyt duża gęstość może okazać się nieodpowiednia. Analogicznie – przy grubszych bazach zbyt niska gęstość może wpłynąć na większą widoczność uzupełnienia.
 5. Wybrać musisz także rodzaj mocowania, zależnie od tego czy posiadasz jeszcze własne włosy czy też nie.
 6. Ostatnim krokiem procesu zakupowego jest wybór usługi ekspresowej, co pozwoli skrócić czas realizacji usługi z 4 do 2-2,5 miesiąca.
 7. Po otrzymaniu zamówienia, sprawdzimy poprawność podanych informacji i skontaktujemy się z Tobą w celu wprowadzenia ewentualnych poprawek.
 8. Dopiero po ostatecznym zatwierdzeniu zamówienia poprosimy Cię o dokonanie wpłaty.

Jak zamawiać przez internet?

Youtube video - click to play it

Udało ci się dokonać pomiaru głowy? Przygotowałeś, wyciąłeś i opisałeś wymierzoną kształtkę? Jeżeli tak, kolejnym krokiem ku pięknym, wyjątkowym włosom jest złożenie zamówienia przy pomocy formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej. W serwisie znajdziesz także wszelkie niezbędne materiały w postaci filmów, zdjęć i opisów, które to umożliwią Ci zapoznanie się z kolejnymi etapami procesu zakupowego. Nasza strona stanowi swoistą bazę wiedzy, natomiast film ten szybko i sprawnie przeprowadzi Cię przez kolejne etapy składania zamówienia na włosy dla mężczyzn oraz kobiet.
Zakładając konto w naszym serwisie, uzyskasz wgląd w swoje poprzednie zamówienia i możliwość sprawdzenia historii, co pozwoli Ci zamówić identyczny produkt w przyszłości lub też wprowadzić istotne zmiany w kolejnych zamówieniach. Stali klienci mogą również liczyć na dogodne rabaty.
Zaloguj się na swoje konto stały klient, lub zarejestruj się już teraz!
Call Now Button