Peruki naturalne na zamówienie

Peruki z włosów naturalnych i syntetyczne, tupety

Kiedy wypadanie włosów może przerodzić się w łysienie, a leczenie medycznie nie przynosi oczekiwanych efektów warto zastanowić się nad peruką (peruką systemową). Wszystkie peruki na zamówienie oferowane przez naszą firmę stworzone są z pełnym zaangażowaniem i dbałością nawet o najdrobniejszy szczegół. Peruka może być wykonana z włosa naturalnego (peruki naturalne), bądź syntetycznego. Peruki z włosów naturalnych (peruka naturalna) cieszą się ostatnio dużym powodzeniem, nie tylko ze względu na to, że wyglądają jak prawdziwe włosy, ale przede wszystkim na swoją trwałość. Dzięki profesjonalistom procującym w naszych sklepach każdy klient decydujący się na peruki z włosów naturalnych będzie miał pewność, że zostanie ona odpowiednio dobrana i dopasowana do indywidualnych upodobań.

Oprócz peruk warto zwrócić także uwagę na tupety, czy systemy włosów. Firma HairAgain oferuje na zamówienie systemy włosów, które mogą być świetną alternatywą do peruki tradycyjnej, peruki z włosów naturalnych (peruki naturalne) czy syntetycznych. Firma HairAgain oferuje sześć gatunków włosa z których buduje się systemy włosów: syntetyczny, chiński, indyjski, mongolski, europejski i słowiański. Klasyczny włos syntetyczny wykonany jest z najwyższej jakości włókna japońskiego, noszącego nazwę kanekalon. Włosie to ma sporo zalet. Po pierwsze nie traci koloru i jest bardzo łatwe w pielęgnacji. Włos syntetyczny nie wymaga układania, co jednak wiąże się z kilkoma minusami – brak możliwości modelowania jest tutaj kluczowy.

Oprócz tradycyjnych syntetyków firma HairAgain oferuje wspaniałą alternatywę – syntetyczny włos Heat Resistance, równie łatwy w pielęgnacji a w dodatku odporny na wysoką temperaturę, dzięki czemu można z niego układać niesamowite fryzury. Chińskie włosy charakteryzują się tym, że są ciemne, grube i proste. Poprzez przygotowywanie włosów specjalną techniką są też dużo mniej trwałe, dlatego zwykle polecane są do użytkowania na krótki czas. Ze względu na ciemny odcień tych włosów ciężko poddać je rozjaśnianiu, dlatego też nie nadają się dla osób pragnących blond czupryny.

Indyjski włos, choć podobny do chińskiego, dużo łatwiej się układa ze względu na naturalną strukturę falowania. Zwykle polecany mężczyznom bądź osobom, które zdecydują się na krótkie, ciemne fryzury. Włos mongolski, podobny do indyjskiego i chińskiego, z tą różnicą, że podczas koloryzacji na jaśniejsze odcienie nie niszczy się tak bardzo. Dla osób o ciemnych włosach do uzupełnień lub peruk z włosów naturlanych polecane są szczególnie włosy europejskie. Miłe w dotyku i odporne na zabiegi koloryzujące cieszą się największym powodzeniem. Podobnie jak włosy słowiańskie pozostają zdrowe, pełne blasku i odporne przez bardzo długi czas. Są najbardziej polecane na peruki damskie, ale peruka męska także dobrze będzie się z nich prezentować. Zapraszamy po peruki na zamówienie – peruki naturalne i syntetyczne – Warszawa, Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Kraków, Wrocław i inne miasta.