Peruki na zamówienie, tupety naturalne na wymiar

Peruki na zamówienie –  tupety z włosów naturalnych i  syntetycznych na wymiar.

Kiedy wypadanie włosów może przerodzić się w łysienie, a leczenie medyczne nie przynosi oczekiwanych efektów, warto zastanowić się nad peruką (peruką systemową). Wszystkie peruki na zamówienie oraz tupety na wymiar oferowane przez naszą firmę stworzone są z pełnym zaangażowaniem i dbałością nawet o najdrobniejszy szczegół. Peruka czy też tupet może być wykonana z włosa naturalnego (peruki naturalne), bądź syntetycznego. Peruki z włosów naturalnych na mikroskórze cieszą się ostatnio dużym powodzeniem, nie tylko ze względu na to, że wyglądają jak prawdziwe włosy, ale przede wszystkim na swoją trwałość. Dzięki profesjonalistom procującym w naszych sklepach każdy klient decydujący się na peruki z włosów naturalnych będzie miał pewność, że zostanie ona odpowiednio dobrana i dopasowana do indywidualnych upodobań.

Peruki na zamówienie w HairAgain

Firma HairAgain oferuje na zamówienie tupety, toppery damskie i męskie oraz peruki na mikroskórze na zamówienie, które mogą być świetną alternatywą do peruki tradycyjnej, peruki z włosów naturalnych (peruki naturalne) czy syntetycznych. Oferujemy sześć gatunków włosa, z których buduje się nasze produkty: syntetyczny, chiński, indyjski, mongolski, europejski i słowiański. Klasyczny włos syntetyczny wykonany jest z najwyższej jakości włókna japońskiego, noszącego nazwę kanekalon. Włos syntetyczny też ma sporo zalet. Po pierwsze nie traci koloru i jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Włos syntetyczny nie wymaga układania, co jednak wiąże się z kilkoma minusami – brak możliwości modelowania jest tutaj kluczowy.

Oprócz tradycyjnych syntetyków firma HairAgain oferuje wspaniałą alternatywę – syntetyczny włos Heat Resistance, równie łatwy w pielęgnacji a w dodatku odporny na wysoką temperaturę, dzięki czemu można z niego układać niesamowite fryzury. Chińskie włosy charakteryzują się tym, że są ciemne, grube i proste. Poprzez obrabianie włosów mocną chemią są też dużo mniej trwałe, dlatego zwykle polecane są do użytkowania na krótki czas. Ze względu na ciemny odcień tych włosów ciężko poddać je rozjaśnianiu, dlatego też nie nadają się dla osób pragnących blond czupryny.

Peruki na zamówienie

Peruki na zamówienie – naturalne i syntetyczne

Indyjski włos, choć podobny do chińskiego, dużo łatwiej się układa ze względu na naturalną strukturę falowania. Zwykle polecany mężczyznom bądź osobom, które zdecydują się na krótkie, ciemne fryzury. Włos mongolski, podobny do indyjskiego i chińskiego, z tą różnicą, że podczas koloryzacji na jaśniejsze odcienie nie niszczy się tak bardzo. Dla osób o ciemnych włosach do uzupełnień lub peruk z włosów naturalnych polecane są szczególnie włosy europejskie. Miłe w dotyku i odporne na zabiegi koloryzujące cieszą się największym powodzeniem. Podobnie jak włosy słowiańskie pozostają zdrowe, pełne blasku i odporne przez bardzo długi czas. Są najbardziej polecane na peruki i tupety naturalne damskie, ale peruka męska także dobrze będzie się z nich prezentować.

Sklep z perukami na zamówienie w Twoim mieście

Zapraszamy po peruki na zamówienie – peruki naturalne i syntetyczne. Posiadamy swoje sklepy firmowe w wielu miastach Polski, m.in. Warszawa, Bydgoszcz, Poznań, Gdańsk, Kraków, Wrocław, Katowice i inne miasta. Jeśli z jakiegokolwiek powodu masz obawy przed zakupem on-line, nasz specjalista chętnie pomoże Ci w wyborze oraz odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania w naszym lokalu.

Call Now Button