Pomoc

Jeżeli masz trudności ze skomponowaniem swojego systemu włosów, lub masz pytania odnośnie naszych produktów, jesteśmy tutaj gotowi do pomocy.

Sposoby kontaktu

Zdalny pulpit

Jeżeli potrzebujesz pomocy naszego operatora by poprowadził Cię przez proces komponowania systemu włosów, zadzwoń pod nr +48 22 648 14 00, wew. 209 lub napisz wiadomość na Chacie dostępnym w prawym dolnym rogu ekranu. Kiedy operator potwierdzi gotowość do połączenia się przez zdalny pulpit, kliknij w przycisk poniżej aby go zainicjować.

Zdalny pulpit

Klinika stacjonarna

Czujesz, że nie poradzisz sobie z samodzielnym pobraniem miary, wyborem bazy, pierwszym montażem i strzyżeniem we własnym zakresie? Chcesz być pod opieką profesjonalistów od początku do końca?

Serdecznie zapraszamy do naszej stacjonarnej Kliniki Włosa SecondHair. To miejsce, gdzie ceniąc dyskrecję i wysoką jakość, dołożymy wszelkich starań by skutecznie rozwiaząć problemy z włosami. Zatrudniając profesjonalistów doradzimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości odpowiadając na Państwa pytania z zakresu trychologii i niechirurgicznego uzupełniania ubytków włosów. Zaczynając od konsultacji przez pełen wachlarz usług, w tym pobranie miary, montaż, strzyżenie zgodne z oczekiwaniami, po nawet do 12 miesięcy okresu gwarancyjnego – to tylko niektóre zalety współpracy z Kliniką Włosa SecondHair. Wybierając tą możliwość powierzysz swoje włosy w dobre ręce.

Skontaktuj się z nami

Baza wiedzy

Zachęcamy do zapoznania się z bogatą bazą wiedzy na temat systemów włosów. Porady dotyczące wyboru systemu, bazy, włosa, długości, a także zdjęcia i filmy instruktażowe.

Więcej